Ухвала від 05.07.2017 по справі 804/4229/17

копія

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

05 липня 2017 р. справа 804/4229/17

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Захарчук-Борисенко Н.В., перевіривши матеріали адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Промзахист Н» до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування постанов,-

ВСТАНОВИВ:

04.07.2017 Товариство з обмеженою відповідальністю «Промзахист Н» звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, в якому просить визнати протиправними та скасувати постанови про накладення штрафу від 24.05.2017 №153/4.1-11/522 та №153/4.1-11/523, складені відповідачем.

Відповідно до частини 2 статті 107 КАС України суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі.

Після одержання позовної заяви суддя з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 КАС України (частина 1 статті 107 КАС України).

Відповідно до частини 3 статті 106 КАС України встановлено, що до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Як вбачається з матеріалів справи, позивачем при поданні адміністративного позову було долучено в якості додатку копію платіжного доручення від 22.06.2017 №239 про сплату судового збору в розмірі 1600, 00 грн.

Проте, суд зазначає, що на підтвердження факту сплати судового збору позивачу необхідно надати оригінал платіжного доручення про сплату судового збору.

Крім того, частиною 5 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що, якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Суд зазначає, що з матеріалів справи не вбачається за можливе встановити повноваження особи, яка підписала адміністративний позов.

Відповідно до частини 1 статті 108 КАС України, позовна заява подана без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, підлягає залишенню без руху.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 106, 107, 108 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Промзахист Н» до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування постанов - залишити без руху.

Встановити позивачу строк до 24 липня 2017 року для усунення недоліків, а саме: надання до суду оригіналу платіжного доручення від 22.06.2017 №239 про сплату судового збору; документів на підтвердження повноважень особи, яка підписала адміністративний позов.

Суд роз'яснює позивачу, що у випадку, якщо недоліки позовної заяви не будуть усунені у зазначений строк, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута. Залишення позовної заяви без руху не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Копію ухвали направити позивачу.

Ухвала набирає законної сили та може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у порядку і строки, передбачені статтями 186 і 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя (підпис) Н.В. Захарчук-Борисенко

Ухвала не набрала законної сили станом на 05.07.17р.

Суддя Н.В. Захарчук-Борисенко

З оригіналом згідно

Помічник судді В.В. Кухар