Провадження №3/748/666/17
Єдиний унікальний № 737/477/17
04 липня 2017 рокум. Чернігів
Чернігівський районний суд Чернігівської області у складі:
головуючого судді Майбороди С.М,
за участю секретаря Оніщенко Ю.В.,
розглянувши в відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Чернігові справу про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
- за ч. 4 ст. 85 КУпАП,
ОСОБА_1 16.05.2017 року, о 19 год. 10 хв., на р. Дніпро, поблизу с. Кладьківка, Куликівського району, Чернігівської області, здійснював лов риби забороненим знаряддям лову риби - сіткою зяберною, чим порушив ст. 3.15 Правил любительського і спортивного рибальства та вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 4 ст. 85 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав, факт вчинення правопорушення підтвердив.
Дослідивши докази у справі, суд вважає, що дії ОСОБА_1 правильно кваліфіковані за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 000088 від 16.05.2017 року, який є документом, що офіційно засвідчує факт учинення неправомірних дій, і є одним з джерел доказів.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи обставини вчиненого, те що збитки не заподіяні, особу ОСОБА_1, суд вважає за можливе, звільнити останнього від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням, внаслідок малозначності вчиненого адміністративного правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 22, 29, 40, 283, 284 п. 3 КУпАП, -
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за
частиною 4 статті 85 КУпАП і обмежитись усним зауваженням.
Вилучене знаряддя вчинення правопорушення - “сітку зяберну” - конфіскувати.
Провадження в справі закрити.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Чернігівський районний суд Чернігівської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя С.М.Майборода