242/1228/16-ц
2/242/469/17
/вступна та резолютивна частини/
27 червня 2017 року Селидівський міський суд Донецької області у складі:
головуючого - судді Коліщук З.М.,
при секретарі Яцканич А.В.,
за участю представників позивача ОСОБА_1, ОСОБА_2,
відповідача ОСОБА_3,
представників відповідача ОСОБА_4, ОСОБА_5,
розглянувши в режимі відеоконференції у відкритому судовому засіданні в місті Селидове цивільну справу за позовом ТОВ «Фінансова компанія «Довіра та Гарантія» до ОСОБА_3 про звернення стягнення на предмет іпотеки, виселення, -
встановив:
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст.ст. 11, 60, 88, 213-218 ЦПК України, суд,-
вирішив:
У задоволенні позову ТОВ «Фінансова компанія «Довіра та Гарантія» до ОСОБА_3 про звернення стягнення на предмет іпотеки, виселення - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не буде подано, і може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Донецької області шляхом подання апеляційної скарги через суд першої інстанції, який постановив рішення, протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутніми у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання цього рішення.
Вступна та резолютивна частини рішення складені, підписані у нарадчій кімнаті та проголошені у судовому засіданні 27 червня 2017 року.
З повним текстом рішення сторони можуть ознайомитись та отримати її копію 30 червня 2017 року.
Суддя