454/887/17
"10" квітня 2017 р. м. Сокаль
Суддя Сокальського районного суду Львівської області Веремчук О. А. розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Сокальського ВП Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого начальником відділу інформаційних технологій, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався.
по ст.195-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
20.03.2017 року о 09:30 год. виявлено, що гр.ОСОБА_1 житель ІНФОРМАЦІЯ_3, порушив правила обліку газового револьвера марки RECKAgent №АВ-00275, калібр 9 мм не пройшов у встановлений термін перереєстрації.
Дане правопорушення було допущено з вини ОСОБА_1
Своїми діями ОСОБА_1 порушив правила реєстрації газових револьверів чим порушив адміністративне правопрушення передбачене ст.195-2 ч.1 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 з'явився, свою вину визнав та щиро розкаявся.
Крім того його вина у вчиненні даного адміністративного правопорушення стверджується письмовими матеріалами справи.
У зв'язку з малозначністю вчиненого правопорушення суддя вважає за можливе звільнити правопорушника ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності обмежившись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст.283-285 КУпАП,-
Визнати ОСОБА_1 винним у вчинені адміністративного правопорушення передбаченого до ст.195-2 ч.1 КУпАП та звільнити правопорушника від адміністративної відповідальності обмежившись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду Львівської області шляхом подання апеляційної скарги до Сокальського районного суду.
Суддя: О. А. Веремчук