ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД ОСОБА_1
49044, м. Дніпро, вул. Паторжинського, 18 «А», тел. 722-00-76
справа № 201/8961/17
провадження 3/201/2209/2017
26 червня 2017 року м. Дніпро
Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюк О.А., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з ДПІ у Соборному районі м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області, відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1, працюючого керівником КП «Південукргеологія», який мешкає за адресою: м. Дніпро, вул. Чернишевського, буд. 11, притягнутого за ч. 1 ст. 163-2 КУпАП,-
Посадовою особою ДПІ у Соборному районі м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області 13 червня 2017 року було складено протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 163-2 КУпАП відносно ОСОБА_2 в якому сказано, що обіймаючи посаду керівника КП «Південукргеологія», тобто будучи посадовою особою вказаного підприємства, що розташовано за адресою: м. Дніпро, вул. Чернишевського, буд. 11, допустив несвоєчасно подання платіжного доручення на перерахування належної до сплати суми земельного податку за січень - квітень 2016 року по строку 02.03.2016 року, 30.03.2016 року, 30.04.2016 року та 30.05.2016 року (фактично сплачено 07.03.2017 року, 31.03.2017 року, 26.04.2017 року), чим порушив п. 287.3 ст. 287 Податкового кодексу України,.
Вказана адміністративна справа 23 червня 2017 року надійшла до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська.
Вважаю, що дана адміністративна справа підлягає поверненню для належного оформлення до ДПІ у Соборному районі м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області, при цьому виходжу з наступних підстав.
Відповідно до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначається: дата і місце його складання, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу порушника; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Протокол підписується особою, яка його склала і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, однак оформлення протоколу про адміністративне правопорушення № 49 від 13 червня 2017 року (а.с. 1) відносно ОСОБА_2 не відповідає вимогам ст. 256 КУпАП, оскільки не в повному обсязі надано відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (в протоколі про адміністративне правопорушення не зазначені паспортні дані правопорушника); не надано документа або його копію, на підставі якого було встановлено особу правопорушника; також до адміністративного матеріалу не надано копій наказів про прийом на роботу та призначення на посаду особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, її посадової інструкції.
Відсутність в матеріалах адміністративної справи всіх перелічених вище даних робить неможливим прийняття рішення по справі.
Враховуючи, що складення та оформлення даної справи про адміністративне правопорушення виконано не належним чином, а вказані вище недоліки та неповнота не можуть бути усунені в суді, вважаю необхідним направити дану справу направити до ДПІ у Соборному районі м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області для дооформлення.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 278, 283 КУпАП,
Адміністративну справу відносно ОСОБА_2 за ч.1 ст. 163-2 КУпАП направити до ДПІ у Соборному районі м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області для дооформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя О.А. Антонюк