ун. № 759/8569/17
пр. № 3/759/4365/17
29 червня 2017 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Новик В.П., розглянувши матеріали, що надійшли з Управління патрульної поліції м. Києва, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, українця, який проживає за адресою: АДРЕСА_1
за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення
03.06.2017 року об 03 годині 05 хвилин ОСОБА_1 керував автомобілем «ВАЗ» державний номерний знак НОМЕР_1 по бул. Р. Роллана 3 м. Києві в стані алкогольного сп'яніння. Огляд на стан алкогольного сп'яніння проводився у встановленому законом порядку за допомогою спеціального технічного засобу - алкотесту 6810 ARВН-0023 "DRAGER", кількісний показник якого склав 0,44 проміле.
При підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП, приходжу до висновку про наявність підстав для направлення справи до Козелецького районного суду Чернігівської області для розгляду за підсудністю.
Відповідно до статті 276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121-126, 127-1-129 ч.ч. 1-4 ст. 130, ст. 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання правопорушників.
Як вбачається із клопотання ОСОБА_1 він постійно проживає за адресою: Чернігвська обл.., Козелецький район, с. Лихолітки, вул.. Пушкіна, 18.
Незважаючи на те, що правопорушення вчинено в м. Києві на бул. Р.Ролана, 3 направлення справи про адміністративне правопорушення для розгляду за підсудністю, за місцем проживання особи, що притягається до адміністративної відповідальності сприятиме своєчасному та правильному розгляду даної справи, що відповідно до положення пункту 1 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 14 від 23 грудня 2005 року має важливе значення для забезпечення безпеки дорожнього руху й експлуатації транспорту, захисту життя та здоров'я людей, майнових прав фізичних і юридичних осіб.
Таким чином, дана справа про адміністративне правопорушення підлягає направленню до Козелецького районного суду Чернігівської області для розгляду за підсудністю.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 268, 276, 278 КУпАП, -
Матеріали адміністративної справи про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП направити до Козелецького районного суду Чернігівської області для розгляду за підсудністю.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя В.П.Новик