27 червня 2017 року м. Київ К/800/21188/17
Суддя Вищого адміністративного суду України Швед Е.Ю., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1
на постанову Сокальського районного суду Львівської області від 02 березня 2017 року
та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 17 травня 2017 року
у справі № 454/2301/16-а
за позовом ОСОБА_1
до Сокальське об"єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області
третя особа: Відкрите акціонерне товариство "Київхімременерго"
про про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії
ОСОБА_1 подав цю касаційну скаргу.
Згідно з частиною червертою статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, касаційна скарга підписується особою, яка її подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження.
Позивачем не дотримано вимоги ч. 4 ст. 213 КАС України, оскільки касаційна скарга не підписана особою яка її подала.
Крім того, з матеріалів якої вбачається, що в порушення частини п'ятої статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, до неї не додано документ про сплату судового збору. У разі, якщо особа звільнена від сплати судового збору, до касаційної скарги повинна додаватися копія документу, який би засвідчував цей факт.
Відповідно до Закону України "Про судовий збір" від 8 липня 2011 року №3674-VI із змінами і доповненнями, внесеними законами України, за подання до суду касаційної скарги на рішення суду справляється судовий збір у розмірі 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Враховуючи наведену обставину та положення частин третьої та четвертої статті 214 КАС України, касаційну скаргу слід залишити без руху, а скаржнику надати строк для усунення зазначених недоліків.
Керуючись частиною першою статті 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Касаційну скаргу ОСОБА_1 залишити без руху.
Усунути зазначені в ухвалі недоліки протягом 15 днів з моменту отримання цієї ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Е.Ю. Швед