Ухвала від 27.06.2017 по справі 902/633/17

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про порушення провадження у справі

"27" червня 2017 р. Справа № 902/633/17

Суддя господарського суду Нешик О.С., розглянувши матеріали

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Кормотех", с.Прилбичі Яворівського району Львівської області

до товариства з обмеженою відповідальністю "РАР-ЗЕРНО-УКРАЇНА", м.Вінниця

про стягнення 52161,54 грн згідно договору поставки

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на "20" липня 2017 р. на 12:00 в приміщенні господарського суду - вул.Пирогова, 29, м.Вінниця, 21018 (зала судових засідань №2).

3. В судове засідання викликати представників позивача та відповідача для надання пояснень, з доказами про повноваження (для представників сторін - доручення, для керівників підприємств та організацій - документи, що посвідчують їх посадове становище), визначеними ст.28 ГПК України та з документами, що посвідчують особу (паспорт або службове посвідчення).

4. Зобов'язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду з супровідним листом за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку:

Позивачу:

оригінали доданих до позовної заяви документів для огляду в судовому засіданні.

Установчі документи позивача в чинних редакціях (оригінали - для огляду в судовому засіданні, копії - до справи).

Обґрунтований розрахунок ціни позову, у тому числі в частині стягнення пені, інфляційних втрат та 3% річних, складений відповідно до вимог чинного законодавства та умов договорів із зазначенням застосованих методів, платіжних та товарно-розпорядчих документів з розбивкою по періодам і підписаний посадовими особами, які його склали.

Усі наявні первинні бухгалтерські документи на підтвердження виконання сторонами умов договору поставки №14/07/2015 від 14.07.2015 станом на час розгляду справи в суді.

Обопільно підписаний розгорнутий акт звірки взаєморозрахунків сторін станом на час подання та розгляду позовної заяви, в якому показати динаміку росту заборгованості та її погашення по місяцях з посиланням на номер, дату, суму, назву бух. документів, для складання якого зобов'язати позивача з'явитись до відповідача.

Письмові пояснення щодо того, чи є в провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справа зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав або чи є рішення цих органів з такого спору (в разі наявності таких фактів - надати відповідні докази на їх підтвердження).

В разі ненадання будь-якого з витребуваних доказів надати документально підтверджене письмове пояснення причин невиконання вимог суду.

Інші докази в підтвердження позовних вимог.

Відповідачу:

правоустановчі документи відповідача: свідоцтво, довідку з ЄДРПОУ (оригінали - для огляду в судовому засіданні, копії - до справи).

Відзив на позовну заяву з документами, підтверджуючими викладені у ньому обставинами.

Доказ направлення копії відзиву позивачу.

Здійснити контррозрахунок позовних вимог, доказ про що надати суду.

Усі наявні первинні бухгалтерські документи на підтвердження виконання сторонами умов договору поставки №14/07/2015 від 14.07.2015 станом на час розгляду справи в суді.

Обопільно підписаний розгорнутий акт звірки взаєморозрахунків сторін станом на час подання та розгляду позовної заяви, в якому показати динаміку росту заборгованості та її погашення по місяцях з посиланням на номер, дату, суму, назву бух. документів.

Письмові пояснення щодо того, чи є в провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справа зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав або чи є рішення цих органів з такого спору (в разі наявності таких фактів - надати відповідні докази на їх підтвердження).

В разі ненадання будь-якого з витребуваних доказів надати документально підтверджене письмове пояснення причин невиконання вимог суду.

Інші докази в обґрунтування доводів чи заперечень.

5. Копії доказів подавати належним чином засвідченими, а саме: відмітка про засвідчення копії документа повинна містити запис: "Згідно з оригіналом", назву посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

6. Ухвалу надіслати сторонам рекомендованими листами з повідомленнями про вручення поштових відправлень.

Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст. 81 ГПК України).

Суддя Нешик О.С.

віддрук. прим.:

1 - до справи

2 - позивачу - ТОВ "Кормотех" (81062, Львівська область, Яворівський район, с.Прилбичі);

3 - відповідачу - ТОВ "РАР-ЗЕРНО-УКРАЇНА" (21036, м.Вінниця, вул.Максимовича, 4, оф.106)

Попередній документ
67484987
Наступний документ
67484989
Інформація про рішення:
№ рішення: 67484988
№ справи: 902/633/17
Дата рішення: 27.06.2017
Дата публікації: 04.07.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Вінницької області
Категорія справи: