Ухвала від 19.06.2017 по справі 760/19654/15ц

УХВАЛА

19 червня 2017 рокум. Київ

Колегія суддів судової палати у цивільних справах

Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і

кримінальних справ у складі:

Мазур Л.М., Завгородньої І.М., Попович О.В.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс Грейн» до ОСОБА_4 про захист честі, гідності та ділової репутації, за касаційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс Грейн» на рішення Апеляційного суду м. Києва від 13 жовтня 2016 року,

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Солом'янського районного суду м. Києва від 27 травня 2016 року позов задоволено.

Визнано недостовірною та такою, що принижує ділову репутацію товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс Грейн» (далі - ТОВ «Сервіс Грейн») інформацію, поширену ОСОБА_4 у заяві від 11 серпня 2014 року на ім'я народного депутата України ОСОБА_6, а саме:

«є обґрунтовані підстави вважати, що під час надання послуг зі зберігання зерна ТОВ «Сервіс Грейн» та ТОВ «Елеватор Агро» допускаються численних порушень законодавства, зокрема:

-порушення правил приймання зерна на зберігання;

-неналежне оформлення складських документі;

-порушення правил зважування зерна;

- порушення умов зберігання зерна, наслідком чого є погіршення його якості.

Зазначені порушення в діяльності ТОВ «Сервіс Грейн» та ТОВ «Елеватор Агро» завдають суттєвих збитків не тільки підприємствам, що передали на зберігання своє зерно, але й іноземним інвесторам - учасникам ТОВ «Сервіс Грейн» та ТОВ «Елеватор Агро»».

Рішенням Апеляційного суду м. Києва від 13 жовтня 2016 рокуапеляційну скаргу представника ОСОБА_4 - ОСОБА_7 задоволено, рішення Солом'янського районного суду м. Києва від 27 травня 2016 року скасовано та ухвалено нове рішення, яким відмовлено у задоволенні позову.

У касаційній скарзіТОВ «Сервіс Грейн», посилаючись на неправильне застосування судом апеляційної інстанції норм матеріального права та порушення норм процесуального права, просить скасувати рішення апеляційного суду і залишити в силі рішення суду першої інстанції.

Відповідно до п. 6 розд. XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 02 червня 2016 року № 1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ діє в межах повноважень, визначених процесуальним законом, до початку роботи Верховного Суду та до набрання чинності відповідним процесуальним законодавством, що регулює порядок розгляду справ Верховним Судом.

У зв'язку з цим справа підлягає розгляду в порядку, передбаченому Цивільним процесуальним кодексом України від 18 березня 2004 року.

Згідно із ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального чи порушення норм процесуального права.

Колегія суддів вважає, що справа підлягає призначенню до судового розгляду, оскільки викладені в касаційній скарзі доводи про наявність підстав для скасування вказаного рішення потребують перевірки.

Керуючись ч. 5 ст. 332 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

УХВАЛИЛА:

Справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс Грейн» до ОСОБА_4 про захист честі, гідності та ділової репутації, призначити до судового розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Колегія суддів: Л.М. Мазур

І.М. Завгородня

О.В.Попович

Попередній документ
67424421
Наступний документ
67424423
Інформація про рішення:
№ рішення: 67424422
№ справи: 760/19654/15ц
Дата рішення: 19.06.2017
Дата публікації: 30.06.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Категорія справи: