Справа № 226/892/17
Cправа № 226/892/17
Провадження № 2/226/382/2017
Р I Ш Е Н Н Я
(вступна і резолютивна частини)
26 червня 2017 року Димитровський міський суд Донецької області у складі:
головуючого - судді Клепка Л.І.,
за участю секретаря Тіссен О.В.,
позивача ОСОБА_1,
відповідача ОСОБА_2,
третьої особи ОСОБА_3,
розглянувши у відкритому судовому засiданнi в залі суду в місті Мирноград Донецької області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - ОСОБА_3 про зменшення розміру аліментів на утримання дитини, -
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту судового рішення, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ч.3 ст.209 ЦПК України, суд -
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа ОСОБА_3, про зменшення розміру аліментів задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1, що народився 08 січня 1982 року у м.Димитров Донецької області, ідентифікаційний код НОМЕР_1, на користь ОСОБА_2 на утримання доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, аліменти у розмірі 1/6 частки його заробітку (доходу), але не менше ніж 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, щомісячно.
Стягнення провадити з дати набрання чинності даним рішенням до досягнення дитиною повноліття.
Виданий 15 липня 2011року Димитровським міським судом Донецької області виконавчий лист у справі № 2-693/11 про стягнення з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, на користь ОСОБА_5 (після шлюбу ОСОБА_2) на утримання доньки ОСОБА_4, 09 травня 2009року народження, аліментів у розмірі 1/4 частки з усіх видів заробітку (доходу) відповідача, але не менш ніж як 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, відкликати як такий, що втратив чинність.
Стягнути з ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1) на користь держави у дохід Державного бюджету України судовий збір в розмірі 640грн.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд Донецької області шляхом подачі апеляційної скарги у десятиденний строк з дня його оголошення. Особи, які брали участь, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати судову скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Вступна і резолютивна частини рішення проголошені 26 червня 2017року, з повним текстом судового рішення сторони можуть ознайомитися 03 липня 2017року.
Суддя Л.І.Клепка