Ухвала від 22.06.2017 по справі 362/1817/17

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 362/1817/17 Суддя доповідач Безименна Н.В.

УХВАЛА

22 червня 2017 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Безименна Н.В., розглянувши матеріали апеляційної скарги Управління соціального захисту населення Васильківської районної державної адміністрації на постанову Васильківського міськрайонного суду Київської області від 16 травня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Васильківської районної державної адміністрації про визнання дій протиправними, про зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИЛА:

Постановою Васильківського міськрайонного суду Київської області від 16 травня 2017 року адміністративний позов задоволено.

Відповідач, не погоджуючись з зазначеною постановою подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову Васильківського міськрайонного суду Київської області від 16 травня 2017 року .

Перевіривши апеляційну скаргу, суд вважає, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам статей 186, 187 КАС України.

Відповідно до ч. 2 ст. 186 КАС України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Апеляційну скаргу подано через суд першої інстанції 16 червня 2017 року, до апеляційної скарги додано заяву щодо поновлення строку подання апеляційної скарги в обґрунтування вимог якої апелянт посилається на те , що строк на апеляційне оскарження був пропущений з поважних причин.

Вважаю наведені відповідачем доводи необґрунтованими, оскільки в заяві щодо поновлення строку подання апеляційної скарги не зазначено з яких саме поважних причин був пропущений строк апеляційного оскарження.

Крім того, в супереч ч. 3 ст. 187 КАС України в апеляційній скарзі не зазначено, чи бажає особа взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 189 КАС України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Керуючись ст.ст. 160, 187, 189 КАС України, суддя

УХВАЛИЛА:

Управління соціального захисту населення Васильківської районної державної адміністрації на постанову Васильківського міськрайонного суду Київської області від 16 травня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Васильківської районної державної адміністрації про визнання дій протиправними, про зобов'язання вчинити дії - залишити без руху.

Надати апелянту строк для усунення недоліків протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя Н.В. Безименна