Справа № 444/1202/17
Провадження № 2/444/687/2017
судового засідання
14 червня 2017 року Жовківський районний суд Львівської області у складі :
головуючого судді Мартинишин Я. М.,
секретар судового засідання Луців І.І.,
з участю позивача ОСОБА_1,
представника позивача ОСОБА_2,
відповідача ОСОБА_3,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Жовкві Львівської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3, 3-тя особа : Приватний нотаріус Жовківського нотаріального округу ОСОБА_4 про визнання заповіту недійсним , -
У провадженні Жовківського районного суду Львівської області знаходиться дана цивільна справа.
Представник позивача в судовому засіданні подала письмове клопотання про витребування доказів по справі в порядку ст.137 ЦПК України , а саме просить витребувати у приватного нотаріуса Жовківського нотаріального округу ОСОБА_4 оригінал заповіту ОСОБА_5 від 24.02.2006 року за № 202 , книгу реєстрації заповітів за 2006 рік. Окрім того у Жовківської ДНК спадкову справу заведену після смерті ОСОБА_5 померлого 04.10.2015 року та спадкову справу заведену після смерті ОСОБА_6, який помер 27.06.1998 року (спадкова справа №1138). Також просила витребувати у Управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі пенсійну справу ОСОБА_5 проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Позивач в судовому засіданні заявлене предстасвником клопотання підтримав .
Відповідач в судовому засіданні щодо клопотання не заперечила.
Третя особа в судове засідання не прибула про причини неявки суд не повідомила .
Інших клопотань від сторін на адрес суду не поступило.
Відповідно до ст.8 Закону України "Про нотаріат" з останніми змінами та доповненнями від 02.06.2016 року, довідки про вчинені нотаріальні дії та інші документи надаються нотаріусом протягом десяти робочих днів на обґрунтовану письмову вимогу суду, прокуратури, органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування у зв'язку з кримінальним провадженням, цивільними, господарськими, адміністративними справами, справами про адміністративні правопорушення, що знаходяться в провадженні цих органів, з обов'язковим зазначенням номера справи та прикладенням гербової печатки відповідного органу, а також на обґрунтовану письмову вимогу державного виконавця, приватного виконавця за виконавчим провадженням зобов'язковим зазначенням номера виконавчого провадження та реквізитів виконавчого документа, на підставі якого здійснюється виконавче провадження.
Згідно ст.208 ч.2 ЦПК України питання пов'язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви вирішуються судом шляхом постановлення ухвали.
З метою з'ясування обставин справи, які мають істотне значення, суд вважає, що потрібно вчинити ряд дій, необхідних для розгляду справи, зокрема, витребування копій документів.
А відтак, суд приходить до висновку, що у зв”язку із необхідністю забезпечити докази та у зв'язку з неявкою в судове засідання сторін , розгляд даної справи слід відкласти.
Керуючись ст.ст.36, 137, 208 ч.2,210,293 ЦПК України, суд, -
З метою забезпечення доказів для об'єктивного з'ясування обставин справи, витребувати у приватного нотаріуса Жовківського нотаріального округу ОСОБА_4 оригінал заповіту ОСОБА_5 від 24.02.2006 року за № 202 , книгу реєстрації заповітів за 2006 рік.
Жовківської ДНК спадкову справу заведену після смерті ОСОБА_5 померлого 04.10.2015 року та спадкову справу заведену після смерті ОСОБА_6, який помер 27.06.1998 року (спадкова справа №1138).
Документи направити суду відповідно у строк до ст.8 Закону України "Про нотаріат".
Витребувати у Управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі пенсійну справу ОСОБА_5 проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Відкласти розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3, 3-тя особа : Приватний нотаріус Жовківського нотаріального округу ОСОБА_4 про визнання заповіту недійсним на 17 липня 2017 року о 10 : 00 год.
У судове засідання викликати сторони.
Копію ухвали направити в Жовківську ДНК, приватному нотаріусу Жовківського нотаріального округу ОСОБА_4, в Управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі - для виконання, копію позовної заяви з додатками направити - для відома.
Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Мартинишин Я. М.