15.06.2017 Справа № 904/2273/17
Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Березкіної О.В. (доповідач),
суддів: Антонік С.Г., Дармін М.О.
розглянувши матеріали апеляційної скарги публічного акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк", м. Київ
на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 22 травня 2017року у справі № 904/2273/17
За позовом Бахмутського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, м. Бахмут, Донецька область
до Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк", м. Київ
про стягнення штрафу у розмірі 11 398, 30 грн.
визнав апеляційну скаргу такою, що підлягає прийняттю до розгляду, керуючись статтею 98 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Прийняти апеляційну скаргу до розгляду.
2. Розгляд справи призначити у судовому засіданні на 13 липня 2017 рік на 10:30 год. зал засідань №207 (м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65).
3. Виконати наступні дії:
Скаржнику - зазначене нижче у пункті 4 "Переліку", надати документи на обґрунтування доводів апеляційної скарги
Позивачу - зазначене нижче у пунктах 1, 4 "Переліку", надати документи на обґрунтування доводів та заперечень по апеляційній скарзі.
Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення вказаних апеляційним господарським судом дій з винної сторони стягується штраф у порядку і розмірі, передбаченому п. 5 ст. 83 та ст. 99 Господарського процесуального кодексу України.
Перелік
дій і документів, які підлягають виконанню та поданню відповідно до ухвали:
1.Надати відзив на апеляційну скаргу.
2.Надати оригінали документів, що посвідчують повноваження особи, яка підписала апеляційну скаргу (для огляду).
3.Надати оригінали документів, які додані до апеляційної скарги.
4.Забезпечити явку представників.
Головуючий суддя О.В. Березкіна
Суддя С.Г.Антонік
Суддя М.О.Дармін