Провадження № 3/760/2650/17
Справа №760/5310/17
02 червня 2017 року Солом'янський районний суд м. Києва
в складі: судді - А.М. Педенко
за участю: секретаря - І.І. Черевач
прокурора - В.А. Петрика
особи відносно якої розглядається
адміністративний матеріал - ОСОБА_1
розглянувши матеріали, що надійшли від Національного агентства з питань запобігання корупції про притягнення до адміністративної відповідальності начальника 2 відділу 3 управління Департаменту розвитку електронних комунікацій Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, ОСОБА_1 (РНОКПП невідомий), ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,
за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, -
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 15.03.2017 р. № 51-06/8 ОСОБА_1, перебуваючи на посаді начальника 2 відділу 3 управління Департаменту розвитку електронних комунікацій Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, не своєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 рік без поважних причин, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.
Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд приходить до висновку, що справу необхідно повернути для належного оформлення до Національного агентства з питань запобігання корупції, виходячи з наступного.
Відповідно до ст. 278 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує питання щодо правильного складання протоколу та інших матеріалів справи про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ст. 256 КУпАП, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Так, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що ОСОБА_1, народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року. Однак, ОСОБА_1 до суду надав копію паспорту громадянина України, серії НОМЕР_1, відповідно до якого останній народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року в місті Києві.
Враховуючи вищенаведене, на підставі протоколу про адміністративне правопорушення, суд не має можливості всебічно, повно та об'єктивно з'ясувати обставини справи, пересвідчитись у правильності встановлення особи правопорушника, а тому є необхідність направлення даного адміністративного матеріалу на для належного оформлення до Національного агентства з питань запобігання корупції.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 172-6 ч. 1, 256, 278 КУпАП, -
Адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст.172-6 КУпАП повернути до Національного агентства з питань запобігання корупції, для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає, є остаточною, набирає чинності з дня її винесення.
Суддя: