Справа № 2/237/721/13
24 липня 2013 року м. Мар'їнка
Мар'їнський районний суд Донецької області у складі:
головуючого судді Ліпчанського С.М.
при секретарі: Бахтіяровій Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про винесення додаткового рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства Національна акціонерна страхова компанія “ОРАНТА”, ОСОБА_2, треті особи ОСОБА_3, ОСОБА_4 про відшкодування майнової шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,-
22 травня 2013 року Мар'їнським районним судом Донецької області було винесено рішення за цивільною справою за позовною заявою ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства Національна акціонерна страхова компанія “ОРАНТА”, ОСОБА_2, треті особи ОСОБА_3, ОСОБА_4 про відшкодування майнової шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Відповідач ОСОБА_5 не погодився із винесеним рішення та ним була подана апеляційна скарга.
Ухвалою Апеляційного суду Донецької області від 03 серпня 2013 року дана цивільна справа була направлена до суду першої інстанції для винесення додаткового рішення, вирішення питання щодо позовних вимог позивача до ВАТ НАСК “ОРАНТА”.
Згідно з ч. 1 ст. 220 ЦПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою осіб, які беруть участь у справі, чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо судом не вирішено питання про судові витрати.
Судом було встановлено, що ОСОБА_1 пред'явив позовні вимоги про стягнення матеріальної до ВАТ НАСК “ОРАНТА”, ОСОБА_5.
При винесенні рішення, судом першої інстанції не було зроблено висновків по суті позовних вимог позивача до відповідача ВАТ НАСК “ОРАНТА”.
Оскільки, суд першої інстанції при розгляді справи та при постановлені рішення прийшов до висновку задовольнити позовні вимоги ОСОБА_1 частково та стягнути спричинену матеріальну шкоду із ОСОБА_2, суд вважає за доцільне позовні вимоги ОСОБА_1 до ВАТ НАСК “ОРАНТА” залишити без задоволення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 220 ЦПК України суд, -
Прийняти додаткове рішення по цивільній справі № 2/237/721/13 за позовною заявою ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства Національна акціонерна страхова компанія “ОРАНТА”, ОСОБА_2, треті особи ОСОБА_3, ОСОБА_4 про відшкодування майнової шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ВАТ НАСК “ОРАНТА” про відшкодування шкоди залишити без задоволення.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана в судову палату по цивільним справам Апеляційного суду Донецької області через Мар'їнський районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя
Дата документу 25.07.2013