Ухвала від 31.05.2017 по справі 129/104/17

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

Справа № 129/104/17

31 травня 2017 року

м. Вінниця

Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду Матохнюк Д.Б., перевіривши матеріали апеляційної скарги Управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації на постанову Гайсинського районного суду Вінницької області від 13 березня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

відповідно до постанови Гайсинського районного суду Вінницької області від 13 березня 2017 року позов задоволено.

Не погоджуючись із судовим рішенням, відповідач оскаржив його в апеляційному порядку.

Перевіривши додержання особою, яка подала апеляційну скаргу, вимог статей 185-187 КАС України, суд дійшов висновку про залишення поданої апеляційної скарги без руху з наступних підстав.

Відповідно до п.3 ч.2 ст. 187 КАС України в апеляційній скарзі зазначаються, вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, до суду апеляційної інстанції.

Так, за змістом апеляційна скарга містить вимогу про скасування постанови Гайсинського районного суду Вінницької області від 07 березня 2017 року.

Проте, в матеріалах адміністративної справи №129/104/17 відсутня постанова датована 07 березня 2017 року, натомість міститься постанова Гайсинського районного суду Вінницької області від 13 березня 2017 року.

Таким чином, суду є незрозумілим який саме процесуальний документ Гайсинського районного суду Вінницької області Управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації просить скасувати.

При цьому, статтями 198, 199 КАС України визначені повноваження суду апеляційної інстанції за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду та ухвалу суду, відповідно до яких апелянт повинен формувати свої вимоги у прохальній частині своєї апеляційної скарги.

Згідно з частиною третьою статті 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.

Оскільки вказані судом обставини щодо невідповідності апеляційної скарги вимогам статті 187 КАС України створюють перешкоди для відкриття апеляційного провадження, апеляційну скаргу необхідно залишити без руху з наданням особі, яка подала апеляційну скаргу, строку для усунення виявлених недоліків.

Керуючись ч. 1 ст. 108, ст. 187, ч. 3 ст. 189 КАС України,

УХВАЛИВ:

1. Апеляційну скаргу Управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації на постанову Гайсинського районного суду Вінницької області від 13 березня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської районної державної адміністрації про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії залишити без руху.

2. Запропонувати особі, яка подала апеляційну скаргу, в строк до 20 червня 2017 року виконати вимоги даної ухвали та усунути виявлені недоліки апеляційної скарги.

3. Роз'яснити особі, яка подала апеляційну скаргу, що в разі неусунення недоліків, зазначених в ухвалі про залишення апеляційної скарги без руху, апеляційна скарга буде повернута особі, яка подала апеляційну скаргу.

4. Копію даної ухвали надіслати на адресу особі, яка подала апеляційну скаргу, рекомендованим листом.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена в касаційному порядку відповідно до ст. 212 КАС України.

Суддя-доповідач Матохнюк Д.Б.