Ухвала від 29.05.2017 по справі 136/521/17

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

Справа № 136/521/17

Головуючий суддя 1-ої інстанції - Кривенко Д.Т.

Суддя-доповідач - Граб Л.С.

29 травня 2017 року

м. Вінниця

Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду Граб Л.С., перевіривши матеріали апеляційної скарги інспектора роти №4 батальйону УПП лейтенант поліції Яремчука Антона Вікторовича на постанову Липовецького районного суду Вінницької області від 04 травня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до інспектора роти №4 батальйону УПП лейтенанта поліції Яремчука Антона Вікторовича про визнання протиправною та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення від 25 березня 2017 року,

ВСТАНОВИВ:

відповідно до постанови Липовецького районного суду Вінницької області від 04 травня 2017 року позов задоволено частково.

Не погоджуючись із судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду І інстанції та прийняти нову постанову, якою відмовити в задоволенні позовних вимог.

Перевіривши апеляційну скаргу на відповідність її вимогам статті 187 КАС України, вважаю, що вказана апеляційна скарга подана з додержанням вищезазначених вимог, та відсутні перешкоди для постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України,

УХВАЛИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою інспектора роти №4 батальйону УПП лейтенант поліції Яремчука Антона Вікторовича на постанову Липовецького районного суду Вінницької області від 04 травня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до інспектора роти №4 батальйону УПП лейтенанта поліції Яремчука Антона Вікторовича про визнання протиправною та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення від 25 березня 2017 року.

2. Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі, інформацію про їхні права і обов'язки, а також - копію апеляційної скарги.

3. Запропонувати особам, які беруть участь у справі, надати суду письмові заперечення на апеляційну скаргу відповідно до положень ст.191 КАС України.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Граб Л.С.

Попередній документ
66790408
Наступний документ
66790410
Інформація про рішення:
№ рішення: 66790409
№ справи: 136/521/17
Дата рішення: 29.05.2017
Дата публікації: 01.06.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вінницький апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема зі спорів щодо:; дорожнього руху; транспорту та перевезення пасажирів; дорожнього руху