печерський районний суд міста києва
Справа № 757/21117/17-к
11 травня 2017 року
Печерський районний суд міста Києва у складі:
головуючого слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
за участі прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши у судовому засіданні в приміщенні Печерського районного суду в м. Києві клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до документів,-
25.04.2017 у провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 надійшло клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України ОСОБА_4 , погоджене прокурором відділу Генеральної прокуратури України ОСОБА_5 в якому просив надати тимчасовий доступ до документів, що знаходяться у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».
Згідно з нормою ч. 1 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.
У судовому засіданні прокурор просив задовольнити клопотання, зазначаючи наступне.
З матеріалів клопотання вбачається, що управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42016000000001264 від 17.05.2016 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364 КК України.
Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні встановлено, що в період 2012-2013 р.р. ОСОБА_6 , діючи за попередньою домовленістю з громадянами Російської Федерації ОСОБА_7 і ОСОБА_8 , які займають монопольне становище на російському ринку легального та тіньового обігу тютюнових виробів, придбали ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », яке в травні 2016 року перейменовано в ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », стали кінцевими беніфіціарами цього підприємства та фактично стали керувати його діяльністю.
В ході досудового розслідування здобуто інформацію про те, що одним із співзасновників Товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_3 » є Лідертано Холдінгс ЛТД. В свою чергу ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_4 " є засновником Лідертано Холдінгс ЛТД. Засновником ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_4 " є ОСОБА_6 . Також одним із співзасновників ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » є Мегаполіс Юкрейн Інвестмент Лімітед, яка є власником частки в розмірі 92,37відсотки у статутному капіталі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 ». ІНФОРМАЦІЯ_5 , компанія, яка зареєстрована і діє відповідно до законодавства Республіки Кіпр, реєстраційний номер НОМЕР_1 , зареєстрований офіс якої розташований за адресою: АДРЕСА_1 є акціонером Мегаполіс Юкрейн Інвестмент Лімітед - власником 50,1 відсотка акцій. Кінцевими бенефіціарними власниками Whiteley є ОСОБА_8 і ОСОБА_7 .
Відповідно до Указу Президента України від 17.10.2016 № 467/2016 введено в дію рішення РНБО України від 16.09.2016 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», у відповідності до якого громадянина РФ ОСОБА_8 , уродженця м. Орджонікідзе (Північна Осетія, РФ), внесено до санкційного списку російських політиків, бізнесменів, громадських та культурних діячів, яким заборонено, поміж іншого, виведення капіталів та вивезення валютної виручки з України, вчинення на території України правочинів щодо цінних паперів тощо.
Проте, ОСОБА_8 , є одним з фактичних власників ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », найбільша частка отриманих прибутків від діяльності якого в Україні після його транзитного перерахування по рахункам ряду офшорних фірм, отримують громадяни РФ.
Також, ОСОБА_8 є власником групи підприємств « ІНФОРМАЦІЯ_6 », до складу якої входить ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », виробничі потужності якого знаходяться в м. Коврові Володимирської області Російської Федерації та є одним з лідерів військово-промислового комплексу Росії, випускаючи стрілецьке, артилерійське, зенітно-ракетне озброєння та системи управління ним, яке, в свою чергу, за наявною інформацією, постачається бойовикам незаконних збройних формувань так званих «ЛНР» та «ДНР».
За нетривалий час власники ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », використовуючи незаконні методи ведення підприємницької діяльності, шляхом підкупу службових осіб центральних державних органів України та тиску на суб'єкти господарювання - виробників та реалізаторів тютюново їпродукції в частині створення нездоланних бар'єрів входження на ринок дистрибуції сигарет потенційних дистриб'юторів, зайняли монопольне становище у данному виді економічної діяльності в умовах порушення правил економічної конкуренції в України.
Також під час здійснення своєї діяльності власники і службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », діючи за попередньою змовою з ОСОБА_9 та ОСОБА_10 використовують злочинну схему, яка полягає у систематичному відображенні за обліками компанії реалізації тютюнових виробів на адресу фіктивних фірм за ціною, яка майже не перевищує вартість їх придбання. При цьому, фактично, значна кількість партій тютюнових виробів реалізується за готівку без відображення операцій за облікам підприємства передається суб'єктам, які з приховуванням від податкового контролю реалізують дану продукцію через роздрібні мережі.
Крім того, власники і службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », діючи за попередньою змовою з ОСОБА_11 , організували схему виведення з-під оподаткування грошових коштів, отриманих ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » від зайняття підприємницькою діяльністю шляхом надання поворотної фінансової допомоги підприємствам з ознаками фіктивності.
Так, з метою прикриття зазначеної вище незаконної діяльності, порушення порядку здійснення підприємницької діяльності та встановленого порядку оподаткування, маючи на меті лише прагнення приховати свою незаконну діяльність, власники і службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » організували створення та придбання низки суб'єктів підприємницької діяльності, зокрема: TOB « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_17 " (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_18 " (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ).
В подальшому на загальних зборах учасників ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_19 » за участю ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 - представників за довіреністю співвласників, вирішувалось та обговорювались питання щодо надання поворотної фінансової допомоги TOB « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_17 " (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_18 " (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ).
В ході досудового розслідування встановлено, що TOB « ІНФОРМАЦІЯ_8 », код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , TOB « ІНФОРМАЦІЯ_9 », код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , TOB « ІНФОРМАЦІЯ_11 », код ЄДРПОУ НОМЕР_5 , TOB « ІНФОРМАЦІЯ_12 », код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 », код ЄДРПОУ НОМЕР_7 , TOB « ІНФОРМАЦІЯ_14 », код ЄДРПОУ НОМЕР_8 , TOB « ІНФОРМАЦІЯ_15 », код ЄДРПОУ НОМЕР_9 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_17 ", код ЄДРПОУ НОМЕР_11 , ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_18 ", код ЄДРПОУ НОМЕР_12 мають ознаки фіктивності та пов'язаність, відповідно до інформації наданою працівниками Національної поліції України.
Відповідно до прийнятих рішень на загальних зборах учасників ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_20 » (ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_19 ») з вказаними підприємствам иукладено договори про надання поворотної фінансової допомоги та перераховано кошти на загальну суму понад 2,5 млрд. грн.
За період 2015-2017 роках власники і службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », використовуючи схему надання вказаним підприємствам поворотної фінансової допомоги ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » вивели з-під оподаткування 2 513 610 000 грн. Частина грошових коштів виведених з під оподаткування у такий спосіб перераховуються на рахунки наступних фірм - транзитерів: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_23 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_24 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_16 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 ), а в подальшому дані грошові кошти через офшорні рахунки кінцевих бенефіціарів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » - ІНФОРМАЦІЯ_26 та ЛідертаноХолдінгс ЛТД виводяться до Російської Федерації.
Також встановлено та підтверджено, що починаючи з 2013 року понад 92 відсотки сигарет, вироблених в Україні, виробники, а саме: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_27 » ( НОМЕР_18 ), ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_28 » ( НОМЕР_19 ), ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_29 » ( НОМЕР_20 ), ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_30 » ( НОМЕР_21 ) реалізовують виключно в адресу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_22 ).
Таким чином ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_22 ) займає монопольне домінуюче становище на загально-державному ринку дистрибуції сигарет.
Окрім зазначеного, встановлено, що в грудні 2016 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », як«продавець'таПП " ІНФОРМАЦІЯ_31 "( НОМЕР_23 ), АДРЕСА_2 , як «покупець» уклали договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_32 » ( НОМЕР_24 ), АДРЕСА_2 , керівник якого ОСОБА_19 . Зазначені підприємства підконтрольні ОСОБА_6 відповідно наданої інформації працівниками Національної поліції України.
ОСОБА_9 використовуючи підконтрольні підприємства ПП « ОСОБА_20 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_25 ), ПП " ОСОБА_21 " (код ЄДРПОУ НОМЕР_26 ), ПП « ОСОБА_22 » (код НОМЕР_27 ) створив протиправну схему з ухилення від сплати податків, у тому числі акцизного податку під час реалізації тютюнових виробів. Так, по бухгалтерському та податковому обліках ПП « ОСОБА_20 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_25 ), ПП " ОСОБА_21 " (код ЄДРПОУ НОМЕР_26 ), ПП « ОСОБА_22 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_28 ) відображали фінансово-господарські операції в адресу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_29 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_34 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_30 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_35 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_31 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_36 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_32 ),ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_37 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_33 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_38 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_34 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_39 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_35 ),ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_40 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_36 ).
Проведеним аналізом виявлено відсутність реалізації підакцизної продукції ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_29 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_34 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_30 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_35 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_31 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_41 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_32 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_37 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_33 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_38 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_34 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_39 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_35 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_40 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_36 ), оскільки, вони є реалізаторами товарів широкого вжитку, зокрема будівельних матеріалів.
Таким чином, вказані підприємства використовуються для «пересорту» по ланцюгу постачання та штучного формування податкового кредитку з податку на додану вартість, що в подальшому призводить до втрат бюджету.
ОСОБА_10 налагодив протиправну схему реалізації тютюнових виробів у понад 200 місцях торгівлі, використовуючи при цьому підконтрольних фізичних осіб підприємців, а саме: ФОП ОСОБА_23 , код ДРФО НОМЕР_37 , ФОП ОСОБА_24 , код ДРФО НОМЕР_38 , ФОП ОСОБА_25 , код ДРФО НОМЕР_39 , ФОП ОСОБА_26 , код ДРФО НОМЕР_40 , ФОП ОСОБА_27 , код ДРФО НОМЕР_41 , ФОП ОСОБА_28 , код ДРФО НОМЕР_42 , ФОП ОСОБА_29 , код ДРФО НОМЕР_43 , ФОП ОСОБА_30 , код ДРФО НОМЕР_44 , ФОП ОСОБА_31 , код ДРФО НОМЕР_45 , ФОП ОСОБА_32 , код ДРФО НОМЕР_46 , ФОП ОСОБА_33 , код ДРФО НОМЕР_47 .
Так, встановлено, що реалізація придбаних у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_22 ), ПП « ОСОБА_22 »(код ЄДРПОУ НОМЕР_28 ) тютюнових виробів у вказаних місцях торгівлі здійснюється за готівкові кошти без застосування реєстраторів розрахункових операцій та відповідного обліку цих операцій у бухгалтерському обліку і податковій звітності, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання.
Для дослідження вказаної інформації, слід дослідити джерела надходження та подальший рух коштів на банківських рахунках зазначених підприємств, а саме: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_27 » ( НОМЕР_18 ), ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_28 » ( НОМЕР_19 ), ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_42 », ( НОМЕР_20 ), ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_30 » ( НОМЕР_21 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_22 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 ), TOB « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_17 " (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_18 " (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_23 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_43 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_16 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 ), ПП « ОСОБА_20 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_25 ), ПП " ОСОБА_21 " (код ЄДРПОУ НОМЕР_26 ), ПП « ОСОБА_22 » (код НОМЕР_27 ), ФОП ОСОБА_23 , код ДРФО НОМЕР_37 , ФОП ОСОБА_24 , код ДРФО НОМЕР_38 , ФОП ОСОБА_25 , код ДРФО НОМЕР_39 , ФОП ОСОБА_26 , код ДРФО НОМЕР_40 , ФОП ОСОБА_27 , код ДРФО НОМЕР_41 , ФОП ОСОБА_28 , код ДРФО НОМЕР_42 , ФОП ОСОБА_29 , код ДРФО НОМЕР_43 , ФОП ОСОБА_30 , код ДРФО НОМЕР_44 , ФОП ОСОБА_31 , код ДРФО НОМЕР_45 , ФОП ОСОБА_32 , код ДРФО НОМЕР_46 , ФОП ОСОБА_33 , код ДРФО НОМЕР_47 , ПП " ОСОБА_34 "( НОМЕР_23 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_32 » ( НОМЕР_24 ).
ФОП ОСОБА_33 , код ДРФО НОМЕР_47 у своїй фінансово-господарській діяльності використовує рахунки, відкриті у ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_44 " МФО НОМЕР_48 .
Таким чином, у ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_44 " МФО НОМЕР_48 знаходяться документи, які становлять банківську таємницю, містять в собі відомості, що мають значення для встановлення обставин і джерел надходження на банківські рахунки ФОП ОСОБА_33 , код ДРФО НОМЕР_47 грошових коштів, а також самостійно і в сукупності з іншими відомостями можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні.
З огляду на викладене, враховуючи те, що іншим шляхом не можливо встановити обставини і джерела надходження на банківські рахунки зазначених суб'єктів підприємницької діяльності грошових коштів, у органа досудового розслідування виникла необхідність в одержанні дозволу на тимчасовий доступ, з подальшим вилученням, до оригіналів наступних документів, які містять банківську таємницю щодо клієнтів ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_44 " МФО НОМЕР_48 , а саме:
Руху грошових коштів по рахунку ФОП ОСОБА_33 , код ДРФО НОМЕР_47 ,№ НОМЕР_49 в електронному вигляді в форматі “Excel” з можливістю редагування, застосування «фільтрів» у вигляді таблиць з обов'язковим зазначенням номерів платіжних документів, конкретного часу та дати платежу, суму коштів, повних даних платника та отримувача коштів (в тому числі клієнтів іншого банку), з зазначенням коду, номера рахунків та МФО банківської установи, призначення платежу (куди і за що відправлено кошти та звідки і за що отримано кошти),виписок з номерами телефонів, ІР-адресів, з яких проходило з'єднання системи «Клієнт-Банк» між підприємством, його працівниками і банком, датами та часом проведення вказаних з'єднань за період з 01.01.2013 по дату винесення ухвали.
Виходячи зі змісту вимог ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження, одним із яких є тимчасовий доступ до речей і документів.
Документи, які перебувають в ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » містять банківську таємницю та конфіденційну інформацію, в тому числі комерційну та персональні дані осіб, але самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Як вбачається із змісту п. 4, 5, 8 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься у речах і документах, належить конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю, відомості, які можуть становити банківську таємницю, та персональні дані особи.
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи та самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Приймаючи до уваги вищевикладене, заслухавши пояснення сторони кримінального провадження, а також враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання.
Керуючись ст. ст. 108, 160, 162, 163, 164, 166, 309 КПК України, слідчий суддя,
Клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до документів - задовольнити.
Надати ОСОБА_4 , та іншим слідчим та старшим слідчим Генеральної прокуратури України ОСОБА_35 , ОСОБА_36 , ОСОБА_37 , ОСОБА_38 , ОСОБА_39 , ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , ОСОБА_42 , які входять до складу слідчої групи, та прокурорам, які входять до складу групи прокурорів Генеральної прокуратури України у кримінальному провадженні №42016000000001264, або за їх дорученням оперативним підрозділам, працівникам ДВБ НП України ОСОБА_43 , ОСОБА_44 , ОСОБА_45 , ОСОБА_46 , ОСОБА_47 , ОСОБА_48 , ОСОБА_49 , ОСОБА_50 дозвіл на проведення тимчасового доступу до документів, які становлять банківську таємницю і перебувають у володінніПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_44 " МФО НОМЕР_48 , з можливістю їх вилучення, а саме:
-Руху грошових коштів по рахунку ФОП ОСОБА_33 , код ДРФО НОМЕР_47 ,№ НОМЕР_49 в електронному вигляді в форматі “Excel” з можливістю редагування, застосування «фільтрів» у вигляді таблиць з обов'язковим зазначенням номерів платіжних документів, конкретного часу та дати платежу, суму коштів, повних даних платника та отримувача коштів (в тому числі клієнтів іншого банку), з зазначенням коду, номера рахунків та МФО банківської установи, призначення платежу (куди і за що відправлено кошти та звідки і за що отримано кошти),виписок з номерами телефонів, ІР-адресів, з яких проходило з'єднання системи «Клієнт-Банк» між підприємством, його працівниками і банком, датами та часом проведення вказаних з'єднань за період з 01.01.2013 по дату винесення ухвали.
Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня її постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя
Ухвала виготовлена в двох примірниках:
Прим.1- справа 757/21117/17-к
Прим.2- слідчому ОСОБА_4
Слідчий суддя