Ухвала від 11.05.2017 по справі 823/1006/16

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

11 травня 2017 року м.Київ К/800/15662/17

Суддя Вищого адміністративного суду України Голяшкін О.В., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду від 16 лютого 2017 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 10 квітня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Смілянської районної державної адміністрації, третя особа - Управління Держгеокадастру у Смілянському районі Черкаської області, про визнання дій незаконними, зобов'язання вчинити певні дії, за клопотанням ОСОБА_1 в порядку ч.5 ст.267 Кодексу адміністративного судочинства України про накладення штрафу за неналежне виконання постанови Черкаського окружного адміністративного суду від 07 листопада 2016 року, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 16 лютого 2017 року, залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 10 квітня 2017 року, відмовлено в задоволенні клопотання ОСОБА_1, поданого в порядку ч.5 ст.267 Кодексу адміністративного судочинства України, про накладення на Смілянську районну державну адміністрацію штрафу за неналежне виконання постанови Черкаського окружного адміністративного суду від 07 листопада 2016 року.

Як встановлено ч.1 ст.211 Кодексу адміністративного судочинства України, сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та обов'язки, мають право оскаржити в касаційному порядку судові рішення суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку, а також судові рішення суду апеляційної інстанції повністю або частково, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Згідно ч.11 ст.267 КАС України окремі ухвали, а також ухвали щодо накладення штрафу за невиконання рішення суду, постановлені відповідно до цієї статті, можуть бути оскаржені лише в апеляційному порядку.

Відповідно до п.1 ч.5 ст.214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо справа не підлягає касаційному розгляду у порядку адміністративного судочинства.

Оскільки Кодексом адміністративного судочинства України не передбачено можливості оскарження в касаційному порядку ухвали суду щодо накладення штрафу в порядку ст.267 Кодексу адміністративного судочинства України, рішення суду апеляційної інстанції є остаточним, у відкритті касаційного провадження слід відмовити.

Керуючись ст.ст.211, п.1 ч.5 214, ст.267 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду від 16 лютого 2017 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 10 квітня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Смілянської районної державної адміністрації, третя особа - Управління Держгеокадастру у Смілянському районі Черкаської області, про визнання дій незаконними, зобов'язання вчинити певні дії, за клопотанням ОСОБА_1 в порядку ч.5 ст.267 Кодексу адміністративного судочинства України про накладення штрафу за неналежне виконання постанови Черкаського окружного адміністративного суду від 07 листопада 2016 року.

Додані до касаційної скарги матеріали повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.В. Голяшкін

Попередній документ
66747802
Наступний документ
66747804
Інформація про рішення:
№ рішення: 66747803
№ справи: 823/1006/16
Дата рішення: 11.05.2017
Дата публікації: 30.05.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вищий адміністративний суд України
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері: