Справа № 548/689/17
Провадження №4-с/548/6/17
19.05.2017 року м. Хорол
Суддя Хорольського районного суду Полтавської області Миркушіна Н.С. розглянувши скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2 на дії начальника Семенівського РВ ДВС ГТУЮ у Полтавській області ОСОБА_3 про визнання їх незаконними та зобов»язання вчинити певні дії,-
ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися до суду зі скаргою на дії начальника Семенівського РВ ДВС ГТУЮ у Полтавській області ОСОБА_3 про визнання їх незаконними та зобов»язання вчинити певні дії.
Скарга подана з дотриманням вимог ст. 384, 385 ЦПК України.
Слід прийняти скаргу до провадження і провести судове засідання.
Керуючись ст. 386 ЦПК України,
Прийняти до провадження скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2 на дії начальника Семенівського РВ ДВС ГТУЮ у Полтавській області ОСОБА_3 про визнання їх незаконними та зобов»язання вчинити певні дії.
Завести справу та призначити її у відкритому судовому засіданні на 08.06.2017 року о 14:30 год.
В судове засідання викликати: скаржників та особу рішення якої оскаржується.
Скаржникам ОСОБА_1, ОСОБА_1 ОСОБА_4»ЯЗКОВО надати до початку судового засідання постанови ВП №53539395, ВП 53539424 від 22.03.2017 року.
Явку начальника Семенівського РВ ДВС ГТУЮ у Полтавській області ОСОБА_3 визнати обов'язковою.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію ухвали про відкриття провадження у справі, державному виконавцю - копію скарги.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_5