Головуючий 1 інстанції - Троянова О.В.
Суддя-доповідач - Ханова Р.Ф.
24 травня 2017 року справа №2а/0570/2845/2011
зал судового засідання № 1 у приміщенні суду за адресою: м. Краматорськ, вул. Марата, 15
Донецький апеляційний адміністративний суд колегією суддів у складі:
головуючого судді: Ханової Р.Ф.
суддів: Василенко Л.А.
Гайдара А.В.
розглянувши в порядку
письмового провадження
питання про виправлення
описки
в ухвалах Донецького апеляційного адміністративного суду
від 27 квітня 2017 року
в ухвалі Донецького апеляційного адміністративного суду
від 16 травня 2017 року
прийнятої за результатами
розгляду апеляційної скарги фізичної особи - підприємця ОСОБА_3
на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду
від 15 березня 2017 року
по адміністративній справі № 2а/0570/2845/2011
за позовом фізичної особи - підприємця ОСОБА_3
до Красноармійської об'єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Донецькій області Міністерства доходів і зборів України
про визнання дій недійсними податкових повідомлень-рішень від 25 січня 2011 року № 0000531742/2 та № 0000521742/2,-
До Донецького апеляційного адміністративного суду у квітні 2017 року надійшла вищезазначена адміністративна справа разом з апеляційною скаргою фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 15 березня 2017 року.
Ухвалами Донецького апеляційного адміністративного суду від 27 квітня 2017 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою та справу призначено до апеляційного розгляду на 16 травня 2017 року.
Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 16 травня 2017 року задоволено апеляційну скаргу фізичної особи - підприємця ОСОБА_3, ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 15 березня 2017 року у справі № 2а/0570/2011 скасовано, справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.
Колегія суддів дослідивши зазначені ухвали суду, матеріали справи виявила описки, допущені у вступній частині ухвали про відкриття апеляційного провадження від 27 квітня 2017 року, у вступній частині ухвали про закінчення підготовки та призначення справи до апеляційного розгляду від 27 квітня 2017 року, а також у вступній та резолютивній частинах ухвали від 16 травня 2017 року, в яких невірно вказано дату оскаржуваної ухвали.
Відповідно до статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
На підставі викладеного, колегія суддів дійшла висновку про необхідність виправити описки, допущені у вищезазначених рішеннях суду апеляційної інстанції.
Керуючись статтею 169, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Виправити описки, допущені в ухвалі Донецького апеляційного адміністративного суду від 27 квітня 2017 року про відкриття апеляційного провадження, в ухвалі Донецького апеляційного адміністративного суду від 27 квітня 2017 року про закінчення підготовки та призначення справи до апеляційного розгляду та в ухвалі Донецького апеляційного адміністративного суду від 16 травня 2017 року, прийнятої за результатами розгляду апеляційної скарги.
У вступній частині ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 27 квітня 2017 року про відкриття апеляційного провадження у справі № 2а/0570/2845/2011, у вступній частині ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 27 квітня 2017 року про закінчення підготовки та призначення справи до апеляційного розгляду, та у вступній та резолютивній частинах ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 16 травня 2017 року замість дати оскаржуваної ухвали Донецького окружного адміністративного суду «07 березня 2017 року» вказати «15 березня 2017 року».
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя : Р.Ф. Ханова
Судді: Л.А. Василенко
А.В. Гайдар