Справа № 713/668/17
Провадження №2-о/713/47/17
22.05.2017 м. Вижниця
Вижницький районний суд Чернівецької області в складі: головуючого судді Кириляк А.Ю., з участю секретаря Перепелиця Т.І., заявника ОСОБА_1, його представника ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Вижниця цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Головне управління ПФУ у Чернівецькій області про встановлення факту належності правовстановлюючого документа особі, -
ОСОБА_1 звернувся у суд із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документа особі.
У заяві вказував, що у квітні 2017 року звернувся із заявою про призначення йому пенсії за віком до Вижницького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області, для чого надав необхідні документи, зокрема архівну довідку трудового архіву Вижницької районної ради за №1/115 від 27.03.2017 року, яка видана на підставі відомостей в книгах обліку розрахунків по оплаті праці особових рахунків НОМЕР_1 трудового стажу та заробітку колгоспника під час роботи в колгоспі «Зоря комунізму» с.Чорногузи Вижницького району з розшифруванням періоду його роботи з 1989 року по 1993 рік. Однак, в особових рахунках НОМЕР_1, на підставі якого видана вищевказана довідка №1/115 від 27.03.2017 року, допущена помилка стосовно написання по - батькові, а саме неправильно вказано по - батькові - «ОСОБА_1.» за 1989-1990, 1992 роки, НОМЕР_1 на ОСОБА_1 за 1991 рік, №* на ОСОБА_1 за 1993 рік замість «ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1». Тому Вижницьке управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області не може прийняти в нього вказаний документ та врахувати при визначенні стажу.
Просив ухвалити рішення, яким встановити факт належності йому, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, правовстановлюючого документа, а саме архівної довідки №1/115 від 27.03.2017 року про трудовий стаж та заробіток колгоспника в колгоспі «Зоря комунізму» с.Чорногузи Вижницького району Чернівецької області, виданої трудовим архівом Вижницької районної ради Чернівецької області по особовому рахунку НОМЕР_1, виписаного на ім.»я ОСОБА_1.* за 1989-1990, 1992 роки, НОМЕР_1 на ОСОБА_1.* за 1991 рік, №* на ОСОБА_1.* за 1993 рік.
У судовому засіданні заявник ОСОБА_1 та в його інтересах представник ОСОБА_2 заявлені вимоги підтримали, просили їх задовольнити.
Представник Головного управління пенсійного фонду України в Чернівецькій області в адресованій суду заяві вимоги ОСОБА_1 визнав, просив справу розглянути у їх відсутності.
Суд, вислухавши пояснення заявника ОСОБА_1 та його представника ОСОБА_2, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява є обґрунтованою та підлягає задоволенню з таких підстав.
Судом встановлено, що трудовим архівом Вижницької районної ради Чернівецької області видано архівну довідку за №1/115 від 27.03.2017 року, яка видана на підставі відомостей в книгах обліку розрахунків по оплаті праці особових рахунків НОМЕР_1 трудового стажу та заробітку колгоспника під час роботи в колгоспі «Зоря комунізму» с.Чорногузи Вижницького району з розшифруванням періоду його роботи з 1989 року по 1993 рік. Однак, в особових рахунках НОМЕР_1, на підставі якого видана вищевказана довідка №1/115 від 27.03.2017 року, допущена помилка стосовно написання по батькові заявника, а саме неправильно вказано по батькові - «ОСОБА_1.» за 1989-1990, 1992 роки, НОМЕР_1 на ОСОБА_1. за 1991 рік, №* на ОСОБА_1. за 1993 рік.
Разом з тим, з копії паспорта заявника вбачається, що його прізвище, ім.»я та по-батькові - ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Для реалізації права на пенсію виникла необхідність встановлення факту належності вказаного правовстановлюючого документа заявнику.
Довідкою Вижницької міської ради від 20.04.2017 року №719 підтверджено, що ОСОБА_1., ОСОБА_1., ОСОБА_1. та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 одна і та ж сама особа та проживає в АДРЕСА_1
Крім того, копією трудової книжки колгоспника за №569, виданою 13.05.1975 року, підтверджено, що заявник в періоди, вказані у вищезазначеній довідці, працював в колгоспі «Зоря комунізму» с.Чорногузи.
У зв'язку з наведеним, суд вважає, що зібрані у справі докази, та їх належна оцінка вказують на наявність підстав для задоволення заяви ОСОБА_1
Відповідно до п.5 ч.2 ст.234 ЦПК України справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення суд розглядає в порядку окремого провадження.
Відповідно до п.6 ч.1 ст.256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, що зазначені в документі, не збігається з ім'ям, по батькові, прізвищем, зазначеним у свідоцтві про народження або паспорті.
Встановлення вказаного факту обумовлено призначенням заявнику пенсійних виплат.
Таким чином, оцінюючи зібрані по справі докази у їх сукупності, суд вважає, що заява обґрунтована і підлягає задоволенню.
На підставі ст.ст.234, 256 ЦПК України, керуючись ст.ст.10, 60, 208, 209, 212-215, 218, 259 ЦПК України, Суд, -
Заявлені вимоги ОСОБА_1, заінтересована особа Головне управління ПФУ у Чернівецькій області про встановлення факту належності правовстановлюючого документа особі,- задовольнити .
Встановити факт належності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, правовстановлюючого документа, а саме архівної довідки №1/115 від 27.03.2017 року про трудовий стаж та заробіток колгоспника в колгоспі «Зоря комунізму» с.Чорногузи Вижницького району Чернівецької області, виданої трудовим архівом Вижницької районної ради Чернівецької області по особовому рахунку НОМЕР_1, виписаного на ім»я ОСОБА_1.* за 1989-1990, 1992 роки, НОМЕР_1 на ОСОБА_1.* за 1991 рік, №* на ОСОБА_1.* за 1993 рік.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Чернівецької області через Вижницький районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення.
Суддя: А. Ю. Кириляк