Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
Від "16" травня 2017 р. Справа № 906/104/17
Господарський суд Житомирської області у складі судді Омельяна О.С., за участі секретаря судового засідання Зарудяного А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи № 906/104/17
за заявою ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Агро Експерт", ідентифікаційний код 32010004, місцезнаходження: 09200, Київська область, Кагарлицький район, м. Кагарлик, вул. Довженка, 15/1, поштова адреса: 09200, Київська область, м. Кагарлик, вул. Комунарська, 54
до ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі", ідентифікаційний код 39333809, місцезнаходження: 12214, Житомирська область, Радомишльський район, с. Вишевичі, вул. Леніна, 42
про банкрутство
інші учасники провадження у справі про банкрутство:
кредитор 2 - Малинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області, ідентифікаційний код 39487678, місцезнаходження: 11603, Житомирська область, м. Малин, пл. Соборна, 10;
розпорядник майна - арбітражний керуючий ОСОБА_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, місцезнаходження: вул. Гарматна, буд. 35, оф. 18, м. Київ, Україна, 03067, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1645 від 22.07.2013;
за участі представників:
від ініціюючого кредитора - не з'явився;
від боржника - не з'явився;
від кредитора 2 - не з'явився;
від розпорядника майна - арбітражний керуючий ОСОБА_2, -
встановив:
у провадженні господарського суду Житомирської області перебуває справа про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі".
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 06.03.2017 порушено провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі", визнано вимоги ініціюючого кредитора ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Агро Експерт" на суму 1 594 266,02 грн основного боргу (четверта черга задоволення вимог кредиторів), 16 000,00 грн судового збору (перша черга задоволення вимог кредиторів); введено мораторій на задоволення вимог кредиторів ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі"; введено процедуру розпорядження майном ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" на строк 115 календарних днів; призначено розпорядником майна ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" арбітражного керуючого ОСОБА_2
Оголошення про порушення справи про банкрутство боржника оприлюднено на сайті Вищого господарського суду України 06.03.2017.
Ухвалою господарського суду від 18.04.2017 прийнято заяву Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області від 05.04.2017 № 1008/061310 з вимогами до боржника на суму 7606,20 грн та призначено її розгляд в наступному судовому засіданні; відкладено розгляд справи; призначено наступне судове засідання на 16.05.2017 о 15:30 год.
Відповідно до абзацу 3 підпункту 3.9.1., абзацу 3 підпункту 3.9.2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" від 26.12.2011 № 18 доказом повідомлення про час та місце судового засідання в разі неповернення ухвали підприємством зв'язку може бути й долучена до матеріалів справи та засвідчена самим судом копія реєстру поштових відправлень. Неявка учасника судового процесу в судове засідання не є підставою для скасування судового рішення, якщо ухвалу, в якій зазначено час і місце такого засідання, надіслано йому в порядку, зазначеному в підпункті 3.9.1 підпункту 3.9 цього пункту постанови.
Судом встановлено, що особи, які беруть участь у справі, але не з'явилися у судове засідання, повідомлені про час і місце розгляду справи своєчасно та з дотриманням вимог ГПК України, що підтверджується реєстром на відправку рекомендованої кореспонденції від 20.04.2017.
В судовому засіданні судом було оголошено зміст документів, що надійшли до господарського суду до початку судового засідання (т. 2 а.с. 50-116). Судом ухвалено долучити вказані документи до матеріалів справи.
Розглянувши клопотання Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області від 05.05.2017 № 1192/0013-ю про перенесення розгляду справи у зв'язку з перебування представника кредитора у відпустці, господарський суд вважає за необхідне відмовити у його задоволенні, оскільки кредитор не позбавлений права направити іншого представника для участі у судовому засіданні з метою представництва інтересів.
Розпорядником майна боржника арбітражним керуючим ОСОБА_2 у судовому засіданні повідомлено про хід процедури розпорядження майном ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі".
Так, листом Головного управління статистики у Житомирській області від 07.04.2017 № 19-12/36 повідомлено, що ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" фінансову та статистичну звітність до органів державної статистики протягом останніх трьох років не подавало (т. 2 а.с. 101). Відповідно до листа Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від 28.04.2017 № 33-6-0.2-4828/2-17 зареєстровані за боржником права на земельні ділянки на території області відсутні (т. 2 а.с. 103). Листом Державної служби України з безпеки на транспорті повідомлено про відсутність записів щодо суден власником або судновласником яких є боржник (т. 2 а.с. 105). Сільськогосподарська техніка за ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" не зареєстрована, що підтверджується листом Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 21.04.2017 3 04-00/1273 (т. 2 а.с. 107). Інформація щодо наявності у боржника документів, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів відсутня, що підтверджується листом Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 07.04.2017 № 40-302-229 (т. 2 а.с. 109). Відомості щодо наявності у боржника об'єктів космічної діяльності відсутні, що підтверджується листом Державної космічної агентства України від 06.04.2017 № 1731/10-К4.1/17 (т. 2 а.с. 111). Згідно з базою даних НАІС Єдиного державного реєстру МВС станом на 05.04.2017 транспортні засоби за боржником серед зареєстрованих не значаться (т. 2 а.с. 113). За наявними базами даних Житомирської митниці ДФС фактів обліку боржника як суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності не зафіксовано, митне оформлення вантажів боржник не здійснював (т. 2 а.с. 115).
Господарський суд вважає за необхідне інформацію розпорядника майна боржника арбітражного керуючого ОСОБА_2 про хід процедури розпорядження майном ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" взяти до відома.
Розглянувши заяву Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області від 05.04.2017 № 1008/061310 з вимогами до боржника на суму 7606,20 грн, заслухавши пояснення розпорядника майна боржника, дослідивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 06.03.2017 порушено провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі".
Оголошення про порушення справи про банкрутство боржника оприлюднено на сайті Вищого господарського суду України 06.03.2017.
Згідно ч. 1 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції з 19.01.2013 (далі - Закон про банкрутство) конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.
07.03.2017 до господарського суду Житомирської області надійшла заява Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області від 05.04.2017 № 1008/061310 з вимогами до боржника на суму 7606,20 грн. Згідно відбитку штемпеля на поштовому конверті вказану заяву було надіслано до господарського суду 05.04.2017, тобто в межах тридцятиденного строку для подання до господарського суду письмових заяв з вимогами до боржника.
Ухвалою господарського суду від 11.04.2017 зобов'язано Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області в строк до 24.04.2017 усунути недоліки заяви з вимогами до боржника.
13.04.2017 до господарського суду надійшов лист Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області від 11.04.2017 № 1042/06-13-10 з долученим платіжним дорученням від 07.04.2017 № 84 на суму 6400,00 грн.
Ухвалою господарського суду від 18.04.2017 прийнято заяву Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області від 05.04.2017 № 1008/061310 з вимогами до боржника на суму 7606,20 грн та призначено її розгляд в наступному судовому засіданні.
Представник Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області у судове засідання не з'явився.
Розпорядником майна боржника арбітражним керуючим ОСОБА_2 у судовому засіданні не заперечено щодо визнання вимог Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області до боржника у повному обсязі.
Як вбачається з матеріалів справи, вимоги кредитора 2 до боржника виникли на підставі наступного.
Відповідно до ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку та розмірах, встановлених законодавством України.
Відповідно до п. 54.1 ст. 54 Податкового кодексу України, платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку зазначено в податковій декларації, що подається до контролюючого органу. Податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.
Підпунктами 16.1.3, 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України встановлено, що платник податків зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів, сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом.
Малинською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Житомирській області прийнято податкові повідомлення - рішення, якими було зобов'язано ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" сплатити штрафні (фінансові) санкції за неподання декларацій з податку на додану вартість, а саме:
- податкове повідомлення - рішення № НОМЕР_2 від 21.09.2016 на суму 3 230,00 грн (т. 2 а.с. 18);
- податкове повідомлення - рішення № НОМЕР_3 від 12.10.2016 на суму 1 020,00 грн (т. 2 а.с. 17);
- податкове повідомлення - рішення № НОМЕР_4 від 23.11.2016 на суму 2 040,00 грн (т. 2 а.с. 16).
Вищевказані податкові повідомлення-рішення було надіслано кредитором 2 на адресу боржника, але повернуто відділенням поштового зв'язку з відмітками "за закінченням встановленого терміну зберігання".
Відповідно до абзацу 4 пункту 58.3 статті 58 Податкового кодексу України у разі коли пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення або податкові вимоги, або рішення про результати розгляду скарги через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкове повідомлення-рішення або податкову вимогу, або рішення про результати розгляду скарги, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога, або рішення про результати розгляду скарги вважаються врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.
Станом на дату судового засіданні ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" 6290,00 грн штрафних санкцій за неподання податкових декларацій з податку на додану вартість не сплачено.
Судом встановлено, що вимоги Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області на суму 6290,00 грн штрафних санкцій за неподання декларацій з податку на додану вартість обґрунтовані та підтверджені належними доказами, що містяться у матеріалах справи.
31.05.2016 Малинською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Житомирській області прийнято податкове повідомлення - рішенння № НОМЕР_5 (т. 2 а.с. 19), яким зобов'язано ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" сплатити штрафні (фінансові) санкції на суму 170,00 грн за неподання декларації з податку на прибуток.
Вказане податкове повідомлення-рішення було надіслано кредитором на адресу боржника, але повернуто відділенням поштового зв'язку з відміткою "за закінченням встановленого терміну зберігання".
Станом на дату судового засідання ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" 170,00 грн штрафних санкцій за неподання податкової декларації з податку на прибуток не сплачено.
Судом встановлено, що вимоги Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області на суму 170,00 грн штрафних санкцій за неподання декларації з податку на прибуток обґрунтовані та підтверджені належними доказами, що містяться у матеріалах справи.
22.12.2014 ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" подано до територіального органу доходів та зборів звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (т. 2 а.с. 20-22). Зі змісту вказаного звіту встановлено, що сума єдиного внеску, що підлягає сплаті боржником становить 1146,20 грн.
ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" суму єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування станом на дату судового засідання не сплачено.
Судом встановлено, що вимоги Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на суму 1146,20 грн обґрунтовані та підтверджені належними доказами, що містяться у матеріалах справи.
З урахуванням викладеного, господарський суд вважає за необхідне визнати вимоги Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області до боржника на суму 1146,20 грн основного боргу (єдиний соціальний внесок) з віднесення до другої черги реєстру вимог кредиторів боржника та 6460,00 грн штрафних санкцій (6290,00 грн штрафних санкцій за неподання декларацій з податку на додану вартість + 170,00 грн штрафних санкцій за неподання декларації з податку на прибуток) з віднесенням до шостої черги реєстру вимог кредиторів боржника.
Крім того, згідно з п. 4.11 Постанови Пленуму Вищого господарського суду "Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України" від 21.02.2013 №7, розподіл сум судового збору (так само як й інших судових витрат) у непозовному провадженні, зокрема, як-от у справах про банкрутство, здійснюється, оскільки інше не передбачено законом, за загальними правилами ст. 49 ГПК.
Відповідно до платіжного доручення № 84 від 07.04.2017 Малинською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Житомирській області сплачено судовий збір у розмірі 6400,00 грн за розгляд заяви кредитора (т. 2 а.с.33).
Судовий збір у розмірі 6400,00 грн зараховано до спеціального фонду Державного бюджету України, що підтверджується відповідною випискою (т. 2 а.с. 56).
Разом з тим, згідно з ч. 1 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до господарського суду заяви кредитором, який звертається з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, встановлено ставку судового збору - 2 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Статтею 7 Закону України "Про судовий збір" установлено у 2017 році прожитковий мінімум на одну особу для працездатних осіб з 1 січня 2017 року - 1600 гривень.
У зв'язку з чим, на підставі ст. 49 ГПК України на боржника покладаються 3200,00 грн судового збору, що сплачені кредитором при поданні до суду заяви з вимогами до боржника, які слід віднести до першої черги реєстру вимог кредиторів.
Також, слід зазначити, що ухвалою господарського суду Житомирської області від 06.03.2017, серед іншого, визнано вимоги ініціюючого кредитора ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Агро Експерт" на суму 1 594 266,02 грн основного боргу (четверта черга задоволення вимог кредиторів), 16 000,00 грн судового збору (перша черга задоволення вимог кредиторів).
Згідно з абз. 1 ч. 8 ст. 23 Закону про банкрутство, вимоги конкурсних кредиторів, визнані боржником або господарським судом, вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.
Розпорядник майна зобов'язаний окремо внести до реєстру вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за їх відсутності - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з державним реєстром застав (абз. 2 ч. 8 ст. 23 Закону про банкрутство).
Розпорядник майна зобов'язаний окремо внести до реєстру відомості про вимоги щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також про вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, згідно із заявами таких кредиторів та/або даними обліку боржника (абз. 3 ч. 8 ст. 23 Закону про банкрутство).
Черговість задоволення вимог кредиторів, визначена у ст. 45 Закону про банкрутство.
Відповідно до ч. 5 ст. 23 Закону про банкрутство, розпорядник майна боржника не пізніше ніж на десятий день з дня, наступного після закінчення встановленого частиною першою цієї статті строку, з урахуванням результатів розгляду вимог кредиторів боржником повністю або частково визнає їх або відхиляє з обґрунтуванням підстав визнання чи відхилення, про що письмово повідомляє заявників і господарський суд, а також подає до суду письмовий звіт про надіслані всім кредиторам боржника повідомлення про результати розгляду грошових вимог та їх отримання кредиторами разом з копіями повідомлень про вручення поштового відправлення та описів вкладення в поштове відправлення або інших документів, що підтверджують надсилання повідомлення кредиторами.
Згідно абз. 1 ч. 2 ст. 25 Закону про банкрутство, у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, у тому числі щодо яких були заперечення боржника і які не були внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, а також ті, що визнані боржником та внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, і вирішує питання про його затвердження.
За результатами розгляду вимог кредиторів господарський суд виносить ухвалу, в якій зазначаються, зокрема, розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, які вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 22 цього Закону (абз. 2-6 ч. 2 ст. 25 Закону про банкрутство).
Згідно з ч. 6 ст. 26 Закону про банкрутство на час дії процедур банкрутства збори кредиторів обирають комітет кредиторів у складі не більше ніж сім осіб. Вибори комітету кредиторів проводяться відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на зборах кредиторів, визначених відповідно до частини четвертої цієї статті. Кредитор, що має двадцять п'ять і більше відсотків голосів, автоматично включається до складу комітету кредиторів. Під час проведення процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів представляє комітет кредиторів, утворений відповідно до цього Закону.
Відповідно до ч. 4 ст. 26 Закону про банкрутство конкурсні кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, та кратну одній тисячі гривень. Під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу не враховуються суми неустойки (штрафу, пені), інші фінансові санкції, моральна шкода, судовий збір у справі про банкрутство, заявлені або сплачені кредиторами в провадженні у справі про банкрутство.
Ураховуючи викладене, господарський суд вважає за можливе затвердити реєстр вимог кредиторів ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" з урахуванням визнаних господарським судом вимог кредиторів боржника.
Керуючись ст. 49, 86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 22-23, 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції з 19.01.2013, господарський суд Житомирської області,-
ухвалив:
1. Визнати вимоги Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області до боржника на суму 1146,20 грн основного боргу (єдиний соціальний внесок) (друга черга), 6460,00 грн штрафних санкцій (шоста черга), 3200,00 грн судового збору (перша черга).
2. Затвердити реєстр вимог кредиторів ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" (ідентифікаційний код 39333809) з включеними до нього вимогами наступних кредиторів:
- ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Агро Експерт" на суму 1 594 266,02 грн основного боргу (четверта черга), 16 000,00 грн судового збору (перша черга);
- Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області на суму 1146,20 грн (друга черга), 3200,00 грн (перша черга);
Окремо від основних зобов'язань включити в реєстр вимог кредиторів у шосту чергу неустойку (штраф, пеню) наступних кредиторів:
- Малинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області на суму 6290,00 грн штрафних санкцій (шоста черга).
3. Призначити підсумкове засідання суду на "07" червня 2017 р. о 10:30 год., в приміщенні господарського суду Житомирської області, зал судових засідань № 110.
4. Розпоряднику майна боржника арбітражному керуючому ОСОБА_2:
4.1. протягом десяти днів після винесення даної ухвали письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів; організувати проведення перших зборів кредиторів та комітету кредиторів не пізніше 06.06.2017;
4.2. повідомити зборам кредиторів про отримання/неотримання заяв фізичних осіб та (або) юридичних осіб про участь у санації боржника та їх пропозиції щодо санації боржника (план санації);
4.3. прозвітувати на першому засіданні комітету кредиторів про нарахування та виплату грошової винагороди розпорядника майна боржника, здійснення та відшкодування його витрат;
4.4. надати до господарського суду термін до 06.06.2017:
- протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів разом з доказами реєстрації присутніх на них представників кредиторів разом із пред'явленими довіреностями;
- рішення зборів кредиторів та комітету кредиторів щодо застосування до боржника подальших судових процедур;
- реєстр вимог кредиторів, складений з врахуванням ст. ст. 23, 25, 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та Методичних рекомендацій щодо заповнення реєстру вимог кредиторів, затверджених наказом Міністерства економіки України від 02.07.2010 №788;
- докази проведення разом з боржником інвентаризації усіх активів боржника та визначення вартості майна боржника;
- докази здійснення аналізу фінансово-господарської діяльності, інвестиційного становища боржника та його становища на ринках; вчинення дій щодо виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;
- докази обсягу активів, які належать банкруту на праві власності чи повного господарського відання, зокрема, відповідні офіційні документи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Державної служби інтелектуальної власності України, Державної авіаційної служби України, територіального органу Державної служби праці України у Житомирській області (щодо наявності/відсутності підіймальних споруд та котлів, об'єктів підвищеної небезпеки, великотонажних автомобілів, технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації у вулично-дорожній мережі, трубопроводів, об'єктів нафтогазового комплексу, ділянок надр, наданих для експлуатації та будівництва підземних споруд), ПАТ "Укрзалізниця" (щодо зареєстрованих вантажних вагонів);
- письмову довідку з документальним підтвердженням щодо дебіторської заборгованості боржника;
- докази того чи є боржник засновником інших юридичних осіб.
- звіт розпорядника майна про виконану роботу у процедурі розпорядження майном боржника підтверджений документально та розглянутий комітетом кредиторів боржника;
- інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо боржника;
4.5 за п'ять днів до закінчення процедури розпорядження майном боржника надати до господарського суду звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками вказаної процедури, а також рішення комітету кредиторів щодо вказаного звіту.
5. Малинській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області надати господарському суду в термін до 06.06.2017 копії документів бухгалтерської та податкової звітності ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "Вишевичі" (ідентифікаційний код 39333809, місцезнаходження: 12214, Житомирська область, Радомишльський район, с. Вишевичі, вул. Леніна, 42) за 2014-2016 роки.
6. Викликати в засідання суду усіх учасників справи про банкрутство.
7. Копію ухвали надіслати згідно із розрахунком розсилки.
Суддя Омельян О.С.
Розрахунок розсилки:
1 - ТОВ "Агро-Експерт" (09200, Київська область, м. Кагарлик, вул. Комунарська, 54) - рек.;
2 - ТОВ "Вишевичі" (12214, Житомирська область, Радомишльський район, с. Вишевичі, вул. Леніна, 42) - рек.;
3 - а/к ОСОБА_2 (АДРЕСА_1, Україна, 03067) - рек.
4 - Малинська ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області (11603, м. Малин, площа Соборна, 10) - рек.