Справа № 686/17959/16-ц
Провадження № 22-ц/792/943/17
10 травня 2017 року м. Хмельницький
Суддя Апеляційного суду Хмельницької області Купельський А.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Хмельницького міськрайонного суду від 17 березня 2017 року, у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Порше лізинг Україна» до ОСОБА_1 про застосування наслідків недійсного правочину та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Порше лізинг Україна» про стягнення процентів за користування чужими грошима та неустойки,
Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України. До апеляційної скарги додані копії скарги відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
На виконання вимог ухвали Апеляційного суду Хмельницької області від 21 квітня 2017 року сплачено судовий збір.
За таких обставин по цій справі слід відкрити апеляційне провадження.
Керуючись ст.ст. 73, 297, 298 ЦПК України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Хмельницького міськрайонного суду від 17 березня 2017 року Копію апеляційної скарги направити сторонам та надати строк до _24_ травня 2017 року для подання заперечення на апеляційну скаргу.
Суддя:/підпис/
З оригіналом згідно:
суддя Апеляційного суду
Хмельницької області А.В. Купельський