Ухвала від 05.05.2017 по справі 642/3533/16-ц

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 642/3533/16-ц Головуючий суддя І інстанції Шрамко Л. Л.

Провадження № 22-ц/790/3012/17 Суддя доповідач Пилипчук Н.П.

Категорія: Спори про спадкове право

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

05 травня 2017 року м. Харків

Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Пилипчук Н.П., перевіривши відповідність вимогам процесуального закону апеляційної скарги ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2 на рішення Ленінського районного суду м. Харкова від 14 березня 2017 року по справі за позовом ОСОБА_2 до Харківської міської ради, ОСОБА_4, 3-я особа - Друга Харківська державна нотаріальна контора про визнання права власності в порядку спадкування за законом, та зустрічним позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2, 3-я особа - Друга Харківська державна нотаріальна контора про встановлення факту проживання однією сім'єю, зміну черговості спадкування та визнання права власності на частину домоволодіння в порядку спадкування,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Ленінського районного суду м. Харкова від 14 березня 2017 року позов ОСОБА_2 - задоволено частково.

Зустрічний позов ОСОБА_4 задоволено у повному обсязі.

Додатковим рішенням Ленінського районного суду м. Харкова від 13 квітня 2017 року вирішено питання про розподіл судових витрат.

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції від 14 березня 2017 року ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2 звернувся до суду з апеляційною скаргою, яку ухвалою судді апеляційного суду Харківської області від 24 квітня 2017 року було залишено без руху у зв'язку із несплатою судового збору. Апелянту було надано строк для усунення вказаних недоліків апеляційної скарги - п'ять днів з моменту отримання копії ухвали.

У встановлений строк недоліки апеляційної скарги було усунено.

Апеляційна скарга ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2 на рішення Ленінського районного суду м. Харкова від 14 березня 2017 року оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України.

Підстав для залишення апеляційної скарги без руху немає.

Вважаю за необхідне відкрити апеляційне провадження по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2

Керуючись ст. 297 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2 на рішення Ленінського районного суду м. Харкова від 14 березня 2017 року по справі за позовом ОСОБА_2 до Харківської міської ради, ОСОБА_4, 3-я особа - Друга Харківська державна нотаріальна контора про визнання права власності в порядку спадкування за законом, та зустрічним позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2, 3-я особа - Друга Харківська державна нотаріальна контора про встановлення факту проживання однією сім'єю, зміну черговості спадкування та визнання права власності на частину домоволодіння в порядку спадкування.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя -

Попередній документ
66349391
Наступний документ
66349393
Інформація про рішення:
№ рішення: 66349392
№ справи: 642/3533/16-ц
Дата рішення: 05.05.2017
Дата публікації: 11.05.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд Харківської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про спадкове право