Ухвала від 28.04.2017 по справі 808/3449/16

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

28 квітня 2017 рокусправа № 808/3449/16

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Щербак А.А. розглянувши апеляційну скаргу Бердянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 18 січня 2017 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Бердянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області про визнання незаконним та скасування податкового повідомлення - рішення, -

ВСТАНОВИВ:

23 лютого 2017 року Бердянською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Запорізькій області подана апеляційна скарга на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 18 січня 2017 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Бердянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області про визнання незаконним та скасування податкового повідомлення - рішення.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 16 березня 2017 року апеляційна скарга залишена без руху у зв'язку з її невідповідністю вимогам ст.187 КАС України, до апеляційної скарги не додано документу про сплату судового збору та на підставі ч. 4 ст. 189 КАС України, у зв'язку з пропуском строку подачі апеляційної скарги. Надано строк в тридцять днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для того, щоб вказати інші підстави для поновлення строку подачі апеляційної скарги та надати документ про сплату судового збору.

28 березня 2017 року відповідач отримав копію ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 16 березня 2017 року про залишення без руху апеляційної скарги, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.

На виконання вимог вищевказаної ухвали відповідач надіслав платіжне доручення №200 від 11 квітня 2017 року про сплату судового збору. Проте, не звернувся до суду апеляційної інстанції для того, щоб вказати інші підстави для поновлення строку подачі апеляційної скарги.

Відповідно до частини 4 ст. 189 КАС України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Таким чином, необхідно відмовити у відкритті апеляційного провадження.

Керуючись ч. 4 ст. 189 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відмовити Бердянській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 18 січня 2017 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Бердянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області про визнання незаконним та скасування податкового повідомлення - рішення.

Ухвала набирає законної сили відповідно до ст. 254 КАС України та може бути оскаржена згідно ст. 212 КАС України.

Суддя А.А. Щербак