Справа № 4-78/11
13.12.2011 року Покровський районний суд Дніпропетровської області
в складі: головуючого судді Пустовар О.С.
при секретарі Комеристій І.А.
за участю прокурора Левешко М.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Покровське подання слідчого СВ Покровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області про поміщення у відділення судово -психіатричних експертиз КЗ “Дніпропетровська обласна клінічна психіатрична лікарня”для проведення стаціонарної комплексної судово -психіатричної експертизи обвинуваченого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2, українець, громадянин України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одружений, не працює, проживає ІНФОРМАЦІЯ_4, раніше судимий 11 лютого 2011 року Покровським районним судом Дніпропетровської області за ст.185 ч.3 КК України до п'яти років позбавлення волі, згідно ст.75 КК України звільнений від відбуття покарання з іспитовим терміном три роки,-
встановив:
Згідно матеріалів подання ОСОБА_1 обвинувачується в тім, що будучи раніше судимим 11 лютого 2011 року Покровським районним судом Дніпропетровської області за ст.185 ч.3 КК України до п'яти років позбавлення волі, згідно ст.75 КК України звільнений від відбуття покарання з іспитовим терміном три роки, належних висновків для себе не зробив, на шлях виправлення не став і в період відбуття покарання, коли судимість не знята й не погашена у встановленому законом порядку, знову скоїв навмисний злочин.
Так, ОСОБА_1 05 грудня 2011 року близько 14.30 годин діючи навмисно, по надуманому мотиву, з метою протиправного заподіяння смерті ОСОБА_2 прибув до будинку ОСОБА_2 по вул. Громова,7 с. Гаврилівка Покровського району Дніпропетровської області. Коли ОСОБА_2 відчинила вхідні двері, ОСОБА_1 діючи навмисне, з метою навмисного протиправного заподіяння смерті ОСОБА_2, схопив останню руками за шию та став душити. В ході боротьби ОСОБА_1 повалив ОСОБА_2 на підлогу в кімнаті, та руками став здавлювати шию ОСОБА_2 доти, поки вона не перестала подавати ознаки життя. Своїми навмисними діями ОСОБА_1 навмисне протиправно заподіяв смерть ОСОБА_2 Згідно довідки №196 від 06 грудня 2011 року, виданої завідуючим Васильківського відділення СМЕ, смерть ОСОБА_2 настала від закритої тупої травми шиї з переломом хрящів гортані, розвитком механічної асфіксії.
Таким чином, ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України - “Вбивство, тобто навмисне протиправне заподіяння смерті іншій людині ”.
Отримані під час досудового слідства дані про особу ОСОБА_1, а також його поведінка на досудовому слідстві викликають сумніви щодо його психічної повноцінності і осудності.
В поданні, погодженому з прокурором Покровського району слідчий просить у зв'язку з тим, що по справі призначена стаціонарна комплексна судово-психіатрична експертиза, обвинуваченого ОСОБА_1 необхідно помістити до відділення судово-психіатричних експертиз КЗ “Дніпропетровська обласна клінічна психіатрична лікарня”у м. Дніпропетровську для проведення стаціонарної комплексної судово-психіатричної експертизи.
Подання слідчого підлягає задоволенню.
Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши думку обвинуваченого, прокурора, вважає, що у зв'язку з тим, що по справі призначена стаціонарна комплексна судово-психіатрична експертиза, для проведення даної експертизи необхідно обвинуваченого ОСОБА_1 помістити до відділення судово-психіатричних експертиз.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.76, 205
КПК України, суд -
постановив:
Помістити обвинуваченого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2, українець, громадянин України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одружений, не працює, проживає ІНФОРМАЦІЯ_4, раніше судимий 11 лютого 2011 року Покровським районним судом Дніпропетровської області за ст.185 ч.3 КК України до п'яти років позбавлення волі, згідно ст.75 КК України звільнений від відбуття покарання з іспитовим терміном три роки, у відділення судово-психіатричних експертиз КЗ “Дніпропетровська обласна клінічна психіатрична лікарня”у м. Дніпропетровську для проведення стаціонарної комплексної судово-психіатричної експертизи.
Копію постанови для виконання вручити слідчому СВ Покровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області, оголосити під розписку ОСОБА_1.
Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Дніпропетровської області протягом трьох діб.
Суддя: ОСОБА_3