Ухвала від 28.04.2017 по справі 643/5243/17

28.04.2017

643/5243/17;

6/643/130/17

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 квітня 2017 року м. Харків

Московський районний суд м.Харкова у складі

головуючого судді Сугачової О.О.,

за участю секретаря Абсалямової А.Р.,

розглянувши у відкритому судовому засідання в м. Харкові подання державного виконавця Московського Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України, -

ВСТАНОВИВ:

Державний виконавець Московського ВДВС м. Харків ГТУЮ у Харківській області звернувся до суду з поданням, в якому просить тимчасово обмежити у праві виїзду за кордон без вилучення паспорту громадянина України для виїзду за кордон ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, до виконання зобов'язань, покладених на нього рішенням Золочівського районного суду Харківської області за виконавчим листом № 2-246/2007, виданого 31.08.2016 про стягнення з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі ? частини з усіх видів заробітку (доходів), щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 04.05.2007 і до досягнення дитиною повноліття.

Відповідно до правил ч.2 ст. 377-1 ЦПК України суд негайно розглядає подання, зазначене в ч. 1 цієї статті, без виклику чи повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного виконавця.

В судове засідання державний виконавець не з'явився.

Суд, дослідивши матеріали, вважає подання таким, що підлягає задоволенню з наступного.

Так, судом встановлено, що на примусовому виконанні у зазначеному відділі державної виконавчої служби знаходиться виконавче провадження з виконання виконавчого листа листом № 2-246/2007, виданого 31.08.2016 про стягнення з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі ? частини з усіх видів заробітку (доходів), щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 04.05.2007 і до досягнення дитиною повноліття.

Боржник ОСОБА_1 не виконав зобов'язання у повному обсязі, покладені на нього судовим рішенням, про що свідчить перерахунок заборгованості по аліментам від 10.04.2017, із якого вбачається заборгованість станом на 01.04.2017 - в розмірі 11503,50грн.

Стаття 6 ЗУ «Про порядок виїзду з України і виїзду в Україну громадян України» за № 3857-ХІІ у редакції від 10.12.2015 встановлені підстави для тимчасових обмежень у праві виїзду громадян за кордон, в тому числі і у разі ухилення від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням до виконання зобов'язання.

Отже, наявність у особи невиконаних зобов'язань, покладених на неї судовим рішенням є підставою для обмеження її у праві виїзду за межі України.

Відповідно до ст. 11 ЗУ «Про виконавче провадження» державний виконавець зобов'язаний вживати передбачених цим Законом заходів примусового виконання рішень.

Одним із таких заходів може бути тимчасове обмеження особам (боржникам) у праві виїзду за межі України з вилученням паспортного документу чи без такого, таке обмеження можливе на підставі судового рішення за поданням державного виконавця (п.18 ч. 3 ст. 11 ЗУ «Про виконавче провадження»).

Таким чином, суд задовольняє подання щодо тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_4

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 208, 377-1 ЦПК України, Закон України «Про порядок виїзду з України і виїзду в Україну громадян України», ст.ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження», суд, -

УХВАЛИВ:

Подання задовольнити.

Тимчасово обмежити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1, АДРЕСА_1, у праві виїзду за межі України без вилучення паспорту громадянина України для виїзду за кордон, до виконання зобов'язання, покладеного на нього рішенням Золочівського районного суду Харківської області за виконавчим листом № 2-246/2007, виданого 31.08.2016 про стягнення з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі ? частини з усіх видів заробітку (доходів), щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 04.05.2007 і до досягнення дитиною повноліття.

Копію ухвали направити для виконання до Московського відділу державної виконавчої служби м. Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня її проголошення, апеляційної скарги. У разі якщо ухвалу постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5-ти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя

Попередній документ
66265969
Наступний документ
66265971
Інформація про рішення:
№ рішення: 66265970
№ справи: 643/5243/17
Дата рішення: 28.04.2017
Дата публікації: 04.05.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Салтівський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України