Ухвала від 28.04.2017 по справі 803/293/17

УХВАЛА

про заміну позивача в адміністративній справі

28 квітня 2017 року Справа № 803/293/17

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Плахтій Н.Б.,

розглянувши у порядку письмового провадження в місті Луцьку клопотання Камінь-Каширського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області про заміну сторони правонаступником в адміністративній справі №803/293/16 за позовом ОСОБА_1 Пенсійного фонду України в Любешівському районі Волинської області до Сільськогосподарського виробничого кооперативу «ім.Мічуріна» про стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах,

ВСТАНОВИВ:

Волинським окружним адміністративним судом 15 березня 2017 року було винесено постанову у справі №803/293/17 за адміністративним позовом ОСОБА_1 Пенсійного фонду України в Любешівському районі Волинської області до Сільськогосподарського виробничого кооперативу «ім.Мічуріна» про стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

19 квітня 2017 року до Волинського окружного адміністративного суду надійшло клопотання від Камінь-Каширського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області про заміну сторони правонаступником в адміністративній справі, у зв'язку з реорганізацією, яка проведена на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 №988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» (а.с.91).

У судове засідання представники сторін не прибули, хоча належним чином були повідомлені про дату, час та місце розгляду справи.

Оскільки представники сторін у судове засідання не прибули та не повідомили про причини неявки, тому судовий розгляд справи здійснювався у відсутності сторін, які беруть участь у справі, на підставі наявних у ній доказів у порядку письмового провадження відповідно до частини шостої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України.

Як передбачено частиною першою статті 41 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Враховуючи вищевикладене, судовий розгляд клопотання про заміну сторони правонаступником в адміністративній справі здійснювався у відсутності осіб, які беруть участь у справі, без фіксування судового процесу технічними засобами, у письмовому провадженні на підставі наявних у ній доказів.

Дослідивши письмові докази, суд приходить до висновку, що клопотання про заміну сторони у справі слід задовольнити повністю з огляду на наступне.

Судом встановлено, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 №988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» реорганізовано деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом злиття окремих органів Пенсійного фонду України за переліком згідно з додатком 1, з якого слідує, що ОСОБА_1 Пенсійного фонду України в Камінь-Каширському районі, ОСОБА_1 Пенсійного фонду України в Любешівському районі та ОСОБА_1 Пенсійного фонду України в Маневицькому районі реорганізовано шляхом злиття в Камінь-Каширське об'єднане управління Пенсійного фонду України Волинської області.

30.03.2017 року проведена державна реєстрація юридичної особи Камінь-Каширського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області, що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 30.03.2016 року (а.с.92).

Відповідно до частини 1 статті 55 КАС України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії адміністративного процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив.

Таким чином, суд вважає за необхідне допустити процесуальне правонаступництво - замінити позивача ОСОБА_1 Пенсійного фонду України в Любешівському районі на його правонаступника - Камінь-Каширське об'єднане управління Пенсійного фонду України Волинської області.

Керуючись статтями 55, 160, 165 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Допустити заміну позивача - ОСОБА_1 Пенсійного фонду України в Любешівському районі на його правонаступника - Камінь-Каширське об'єднане управління Пенсійного фонду України Волинської області (ЄДРПОУ 41248058, адреса: 44500, Волинська область, Камінь-Каширський район, місто Камінь-Каширський, вулиця 1 Травня, будинок 1А).

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і не може бути оскаржена.

ОСОБА_2Плахтій

Попередній документ
66258077
Наступний документ
66258079
Інформація про рішення:
№ рішення: 66258078
№ справи: 803/293/17
Дата рішення: 28.04.2017
Дата публікації: 04.05.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Волинський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл