Ухвала від 18.04.2017 по справі 461/11488/15-а

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

18 квітня 2017 р.Справа № 876/5098/17

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Шавель Р.М., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Галицького районного суду м.Львова від 29.12.2015р. про повернення позову ОСОБА_1 до Львівської митниці Державної фіскальної служби України про скасування постанови про адміністративне правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Галицького районного суду м.Львова від 29.12.2015р. адміністративний позов ОСОБА_1 до Львівської митниці Державної фіскальної служби /ДФС/ України про скасування постанови про адміністративне правопорушення повернуто позивачу ( а.с. 8).

Не погодившись із вказаною ухвалою, її в апеляційному порядку оскаржив позивач ОСОБА_1, зареєструвавши в суді першої інстанції 04.04.2017р. апеляційну скаргу на неї (а.с. 19-21).

Подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ч.6 ст.187 КАС України, оскільки до апеляційної скарги не долучено документа про сплату судового збору. Згідно ч. 2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» сума судового збору за подання апеляційної скарги становить 1600 (одна тисяча шістсот) грн.

Разом з тим, відповідно до вимог ч.4 ст.189 КАС України апеляційна скарга залишається без руху якщо вона подана після закінчення строків, установлених ст. 186 КАС України, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними.

З матеріалів справи слідує, що оскаржувана ухвала постановлена 29.12.2015р. суддею одноособово, копію рішення позивачу скеровано 29.12.2015р., про що свідчить супровідний лист суду (а.с.9).

Відповідно до ч.3 ст. 186 КАС України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом ч.3 ст. 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

В апеляційній скарзі ОСОБА_1 зазначає, що копію ухвали від 29.12.2015р. отримав у судді першої інстанції лише 30.03.2017р., однак доказів такого не подає.

Оцінюючи в сукупності наведене, апеляційну скаргу подано з порушенням встановлених строків на апеляційне оскарження, апелянт не порушує питання про поновлення строку на апеляційне оскарження, установленого ст. 186 КАС України, та не наводить жодних причин його пропущення і не надає підтверджуючих доказів цього.

За таких обставин апеляційну скаргу ОСОБА_1 слід залишити без руху, надавши особі, яка її подала, строк для усунення недоліків апеляційної скарги - надання можливості заявити обґрунтоване клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження із вказівкою на поважні причини його пропуску та представлення оригіналу документа про сплату судового збору за подання такої за наступними реквізитами: р/р 31219206781004, отримувач коштів- УДКСУ у Галицькому районі м.Львова; ЄДРПОУ 38007573; МФО 825014, банк одержувача: ГУ ДКУ у Львівській області; призначення платежу: судовий збір, код класифікації доходів бюджету 22030101.

Керуючись ст.ст.186, 187, 189 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Галицького районного суду м.Львова від 29.12.2015р. про повернення позову у справі № 461/11488/15-а - залишити без руху.

Надати особі, яка подала апеляційну скаргу, 30-денний строк з моменту отримання копії цієї ухвали для усунення недоліків апеляційної скарги.

Копію ухвали надіслати особі, яка подала апеляційну скаргу, - для відома.

Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Суддя Шавель Р. М.