Справа № 522/2470/17
Провадження № 3/522/1163/17
09 березня 2017 року м. Одеса
Суддя Приморського районного суду м. Одеси Попревич В.М. розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з Шевченківського ВП Приморського ВП м. Одеси ГУНП в Одеській області, відносно: ОСОБА_1, яка народилась 13.01.1979 року, у м.Одесі, громадянки України, ІНФОРМАЦІЯ_1, офіційно працюючої, заарестованої : АДРЕСА_1, та проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2
- за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП,-
ОСОБА_1, не належним чином виконує батьківські обов'язки щодо виховання доньки ОСОБА_2, яка народилась 07.12.2001 року, що призвело до того, що 03.01.2017 року о 02.00 год., вона знаходилась за адресою: АДРЕСА_2 шумно себе поводила та розпивала алкогольні напої, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст.184 КУпАП.
Суддя розглянувши матеріали адміністративної справи прийшов до наступних висновків.
Відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю за відсутності складу адміністративного правопорушення.
Згідно зі ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначають місце, час та суть адміністративного правопорушення, що є обов'язковими ознаками складу правопорушення.
В порушення вимог законодавства у протоколі АА№ 612343 від 03.01.2017 року не належним чином відібрані пояснення заявника ,а саме не зазначено дату,час, та місце відібрання пояснень.
Відповідно до вимог ст. ст. 245, 251, 252, 280 КУпАП суд зобов'язаний повно, всебічно та об'єктивно з'ясувати всі обставини справи, дослідити в судовому засіданні наявні у справі докази, дати їм належну правову оцінку і, в залежності від встановленого, прийняти мотивоване законне рішення.
Доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь - які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, та іншими документами. Орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтуються на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Крім того, до протоклу про адміністративне правопорушення долучені належним чином не завірені копії пояснень особи, рапорт щодо зазначеного правопорушення не підписаний працівником поліції, що суддя не може розцінювати як доказ, за таких підстав, суддя вважає, що у матеріалах, які долучені до протоколу, відсутні відомості, що б підтверджували вчинення ОСОБА_3, адміністративного правопорушення передбаченого ст. 184 КУпАП, а тому провадження по справі підлягає закриттю.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 251, 247, 254, 256, 278, 283-285 КУпАП, -
Провадження по адміністративній справі стосовно ОСОБА_1 закрити за відсутністю складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Одеської області через Приморський районний суд міста ОСОБА_3 протягом 10 днів з моменту її винесення.
Суддя Приморського
районного суду м. Одеси ОСОБА_4
09.03.2017