Постанова від 15.02.2007 по справі 3-1046/2007р

Справа № 3 -1046/ 2007 p.

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 лютого 2007 року м. Кіцмань

Суддя Кіцманського районного суду Чернівецької області Усатий М.В., розглянувши матеріали справи, які надійшли від 3 міжрайонного віділення ДАІ ВДАІ УМВС України в Чернівецькій області щодо

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця с. Валява Кіцманського району Чернівецької області, непрацюючого, за ст. 122 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 26 січня 2007 року біля 16 години в м. Заліщики Тернопільської області керував автомобілем «ВАЗ 21061" державний номер НОМЕР_1 і в порушення вимог вимог п. 16.11. «б", Правил дорожнього руху на перехресті нерівнозначних доріг рухаючись по другорядній дорозі не надав дорогу транспортним засобам, які наближалися до даного перехрещення проїзних частин по головній дорозі.

Правопорушник про час і місце розгляду справи повідомлений своєчасно і належним чином, без поважних причин до суду не явився, не повідомив суд про причини неявки і не звернувся до суду з клопотанням про відкладення розгляду справи, а тому справу слід розглядати в його відсутність.

З матеріалів справи вбачається, що правопорушник вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст 122 КУпАП, а тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності за дане правопорушення.

З врахуванням наведеного, керуючись ст. 122 ч.1 КУпАП.

ПОСТАНОВИВ;

На ОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення у виді штрафу на суму 17 (сімнадцять) грн. у доход держави. Постанова оскарженню не підлягає.

Попередній документ
657341
Наступний документ
657343
Інформація про рішення:
№ рішення: 657342
№ справи: 3-1046/2007р
Дата рішення: 15.02.2007
Дата публікації: 21.08.2007
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіцманський районний суд Чернівецької області
Категорія справи: