Ухвала від 28.03.2017 по справі 10/Б-1287

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

28 березня 2017 рокуСправа № 10/Б-1287

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

Господарський суд Тернопільської області у складі судді Сидорук А.М. розглянув матеріали справи

За заявою кредитора: Товариства з обмеженою відповідальністю "Терфіш", м. Тернопіль, вул. Старий Ринок, 3

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Магазин "Київ", м. Тернопіль, вул. Київська, 10

про визнання банкрутом

Представники сторін у судове засідання не з'явилися.

Суть справи: Ухвалою господарського суду Тернопільської області від 16.02.2017р. /суддя ОСОБА_3./ призначено судове засідання для розгляду заяви арбітражного керуючого ОСОБА_2 від 14.02.2017р. про припинення повноважень ліквідатора ТОВ "Магазин "Київ" по справі № 10/Б-1287 на 07 березня 2017 року о 15 год. 00 хв.; зобов'язано Комітет кредиторів надати кандидатуру арбітражного керуючого (ліквідатора) до дати судового розгляду.

Відповідно до наказу господарського суду Тернопільської області №27-к від 03.03.2017 року суддя ОСОБА_3. звільнений з посади судді господарського суду Тернопільської області у зв'язку з поданням заяви про відставку.

Розпорядженням керівника апарату господарського суду Тернопільської області від 06.03.2017р. відповідно до пункту 2.3.50. Положення про автоматизовану систему документообігу суду призначено повторний автоматичний розподіл справи № 10/Б-1287.

Відповідно до Протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями дану справу передано для розгляду судді Сидорук А.М.

Ухвалою господарського суду від 09 березня 2017 року справу № 10/Б-1287 за заявою кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю "Терфіш", м. Тернопіль, вул. Старий Ринок, 3 до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Магазин "Київ", м. Тернопіль, вул. Київська, 10 про визнання банкрутом - прийнято до свого провадження. Призначено судове засідання для розгляду заяви арбітражного керуючого ОСОБА_2 від 14.02.2017р. про припинення повноважень ліквідатора ТОВ "Магазин "Київ" по справі № 10/Б-1287 на 28 березня 2017 року об 11 год. 00 хв. Ухвалу направлено рекомендованою кореспонденцією кредиторам по справі та арбітражному керуючому.

27 березня 2017 року від кредитора АТ "Укрексімбанк" надійшло клопотання про відкладення розгляду справи № 066-23/423 від 27 березня 2017 року у зв'язку із перебуванням представника цього дня у відрядженні в м. Києві для участі у засіданні Вищого господарського суду України у справі про банкрутство ТОВ "Магазин "Київ".

Разом з тим, представником кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю "Терфіш" через канцелярію суду 27 березня 2017 року подано клопотання № б/н від 27 березня 2017 року про відкладення розгляду справи у зв'язку із перебуванням ним у відрядженні.

Арбітражний керуючий ОСОБА_2 у судове засідання 28 березня 2017 року не прибув, причин неявки не повідомив, жодних клопотань та заяв не подав, хоча про дату час слухання справи належним чином повідомлявся в порядку ст. 87 ГПК України.

Розглянувши матеріали справи, беручи до уваги клопотання кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "Терфіш" та АТ "Укрексімбанк" про відкладення, враховуючи неявку у судове засідання арбітражного керуючого, суд з метою повного і об'єктивного розгляду справи та надання сторонам, передбаченого ст. ст. 4-2, 4-3, 22 ГПК України рівного права на захист своїх прав та охоронюваних законом інтересів, суд відкладає розгляд справи згідно ст. 77 ГПК України.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти судове засідання по справі № 10/Б-1287 за заявою кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю "Терфіш", м. Тернопіль, вул. Старий Ринок, 3 до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Магазин "Київ", м. Тернопіль, вул. Київська, 10 про визнання банкрутом на 11 квітня 2017 року о 14 год. 20 хв., яке відбудеться у приміщенні господарського суду Тернопільської області за адресою: м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14,а, зал судових засідань № 2, 5 поверх.

2. Комітету кредиторів надати кандидатуру арбітражного керуючого (ліквідатора) до дати судового розгляду.

3. Ухвалу направити з повідомленням про вручення: боржнику, Публічному акціонерному товариству "Державний експортно-імпортний банк України" (03150, вул. Горького, 127, м. Київ) в особі філії АТ "Укрексімбанк" (46008, вул. Шептицького, 21, м. Тернопіль); Товариству з обмеженою відповідальністю "Терфіш" м. Київ, вул. Червоноармійська, 15 (адреса для листування: вул. Бродівська,33 м. Тернопіль); Публічному акціонерному товариству "Укрсоцбанк" (03150, вул. Ковпака, 29, м. Київ); Центральному комерційному макрорегіону ПАТ "Укрсоцбанк" (29013, вул. Соборна 34, м. Хмельницький); ліквідатору банкрута: ОСОБА_2 (29013, АДРЕСА_1).

Суддя А.М. Сидорук

Попередній документ
65679034
Наступний документ
65679036
Інформація про рішення:
№ рішення: 65679035
№ справи: 10/Б-1287
Дата рішення: 28.03.2017
Дата публікації: 05.04.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Тернопільської області
Категорія справи: