Ухвала від 28.03.2017 по справі 233/8618/13-к

233 Справа № 233/8618/13-к

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області

УХВАЛА

28 березня 2017 року Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

за участю прокурора ОСОБА_3 ,

представника Костянтинівського МРВ

з питань пробації ОСОБА_4 ,

засудженого ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні подання Костянтинівського МРВ з питань пробації Південно - Східного меіжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України про звільнення від призначеного покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку засудженого:

ОСОБА_5 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в с. Іванопілля Костянтинівського району Донецької області, українець, громадянин України, не одружений, не працює, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , мешкає за адресою: АДРЕСА_2 , засудженого за вироком Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 13.03.2014 року за ч. 1 ст. 121 КК України до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки,-

ВСТАНОВИВ:

21 березня 2017 року начальник Костянтинівського МРВ з питань пробації Південно - Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України ОСОБА_6 звернулася до суду з поданням про звільнення від відбування призначеного за вироком суду покарання в зв'язку зі спливом іспитового строку відносно засудженого ОСОБА_5 , вказуючи, що останній засуджений за вироком Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 13.03.2014 року за ч. 1 ст. 121 КК України до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки.

В поданні ставиться питання про звільнення засудженого ОСОБА_5 від відбування призначеного йому за вироком суду покарання в зв'язку із закінченням іспитового строку, оскільки засуджений в період іспитового строку до адміністративної відповідальності не притягувався, нового злочину не вчинив, за місцем мешкання характеризується посередньо.

Представник МРВ з питань пробації Південно - Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України в судовому засіданні підтримав подання, посилаючись на викладені в ньому обставини.

Прокурор в судовому засіданні не заперечував проти задоволення подання Костянтинівського МРВ з питань пробації Південно - Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України про звільнення ОСОБА_5 від відбування покарання після закінчення іспитового строку.

Засуджений ОСОБА_5 в судовому засіданні підтримав подання Костянтинівського МРВ з питань пробації та просиві звільнити його від покарання,призначеного вироком Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 13.03.2014 року за ч. 1 ст. 121 КК України до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки.

Вислухавши пояснення прокурора, представника Костянтинівського МРВ з питань пробації, засудженого, дослідивши матеріали, надані в обґрунтування подання та особову справу засудженого ОСОБА_5 , суд вважає, що подання є законним, обґрунтованим і підлягає задоволенню. ОСОБА_5 слід звільнити від відбування покарання, призначеного вироком Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 13.03.2014 року після закінчення іспитового строку, оскільки він у період іспитового строку до адміністративної відповідальності не притягувався, нового злочину не вчинив, за місцем мешкання характеризується посередньо.

На підставі викладеного і керуючись ст. 78 КК України, ст.537, 539 КПК України, суд

УХВАЛИВ:

Подання Костянтинівського МРВ з питань пробації Південно - Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України про звільнення від призначеного покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку засудженого ОСОБА_5 - задовольнити.

Звільнити ОСОБА_5 від відбування покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, призначеного вироком Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 13 березня 2014 року після закінчення іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Донецької області через Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області протягом семи днів з дня її оголошення. Якщо ухвалу суду постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
65611498
Наступний документ
65611500
Інформація про рішення:
№ рішення: 65611499
№ справи: 233/8618/13-к
Дата рішення: 28.03.2017
Дата публікації: 06.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах