91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32
19.12.08 Справа № 7/187пд.
Судова колегія у складі: головуючого Калашник Т.Л., суддів Батюк Г.М., Василенко Т.А., розглянувши матеріали справи за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю “Луганськвода”м. Луганськ
до Державного закладу “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, м. Луганськ
про спонукання укласти договір
в присутності представників сторін:
від позивача -не прибув;
від відповідача -Кочетова О.М., довіреність № 40 від 26.09.08,
Суть спору: позивачем заявлено вимогу про зобов'язання відповідача укласти договір на послуги з водопостачання в редакції позивача з 01.08.08р., п. 3.2, п. 4.4, п. 6.2, п. 6.3, п. 3.13, п.3.9, прийняти у редакції позивача та відмовити у внесенні до договору п. 8.7, п. 8.8, п. 8.10.
У зв'язку із складністю справи 19.12.08 заступником голови господарського суду для розгляду справи призначено колегію у складі суддів: Калашник Т.Л. -головуючий у колегії, Батюк Г.М., Василенко Т.А.
На підставі ст. 77 ГПК України у засіданні суду оголошувалась перерва з 04.12.08 до 19.12.08, 10-20.
Позивач участь свого повноважного представника у засіданні суду не забезпечив, хоча у встановленому порядку був повідомлений про час і місце проведення судового засідання.
Розглянувши матеріали справи та зважаючи на те, що позивач у судове засідання не прибув розглянути спір по суті в даному судовому засіданні не має можливості, тому розгляд справи слід відкласти.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Розгляд справи відкласти на 05.01.09, 10 год. 50 хв.
2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 326.
Суд звертає увагу сторін у справі, що всі документи, які додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.
Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнено штраф у сумі до 1700 грн.
Явка представників сторін в судове засідання обов'язкова. Довести до відома сторін, що неявка сторін у судове засідання не тягне перенесення розгляду справи на інші строки, не перешкоджає розгляду справи по суті без їх участі.
Головуючий суддя Т. Л. Калашник
Суддя Г.М. Батюк
Суддя Т.А. Василенко