07 березня 2017 р.м.ОдесаСправа № 521/20962/16-а
Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Домусчі С.Д., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на постанову Малиновського районного суду м. Одеси від 09 лютого 2017 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання неправомірними дій щодо обмеження граничного розміру пенсії, визнання неправомірними дій щодо порушення встановлених строків, порядку та періоду перерахунку пенсії, про зобов'язання провести перерахунок пенсії інваліду війни другої групи, -
Постановою від 09 лютого 2017 року, ухваленою у відкритому судовому засіданні, Малиновський районний суд м. Одеси в повному обсязі задовольнив адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання неправомірними дій щодо обмеження граничного розміру пенсії, визнання неправомірними дій щодо порушення встановлених строків, порядку та періоду перерахунку пенсії, про зобов'язання провести перерахунок пенсії інваліду війни другої групи.
Не погоджуючись з постановою суду, Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області, у встановлений строк, 20.02.2017 року, подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати оскаржену постанова, та ухвалити нову, якою відмовити у задоволенні позову в повному обсязі.
Перевіряючи відповідність апеляційної скарги вимогам ст. 187 КАС України, встановлено її невідповідність ч. 3 ст. 187 КАС України, оскільки в апеляційній скарзі не зазначено чи бажає особа взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.
Враховуючи рішення ЄСПЛ від 29.10.2016 р. у справі «Устименко проти України» (CASE OF USTIMENKO v. UKRAINE) (Заява № 32053/13) яке набуло статусу остаточного 29.01.2016 р., відповідно до вимог ст. 180, ч. 3 ст. 189, ч. ст. 187 КАС України, апеляційна скарга, відповідно до ст. 108 КАС України, має бути залишена без руху, з наданням строку для усунення недоліків для зазначення чи бажає особа взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.
Керуючись ч. 1, 4 ст. 108, ч. 3 ст. 187, ч. 3 ст. 189, ст. 211, ст. 212, ч. 5 ст. 254 КАС України,-
Апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на постанову Малиновського районного суду м. Одеси від 09 лютого 2017 року по справі № 521/20962/16-а - залишити без руху.
Надати апелянту строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги до 27.03.2017 р.
Роз'яснити апелянту, що у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, відповідно до ст. 108 КАС України, апеляційна скарга буде повернута скаржнику.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її постановлення, але може бути оскаржена у касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня отримання копії ухвали апеляційного суду.
Суддя: Домусчі С.Д.