83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
05.11.09 р. Справа № 16/213
Суддя господарського суду Донецької області В.В. Манжур
при секретарі Горячовій М.В., розглянувши матеріали справи
за позовом: Суб”єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, м.Київ
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Волноваські ковбаси», м.Волноваха
про визнання договору оренди приміщення магазину «Любава» від 28.03.07р. розірваним, зобов'язання відповідача привести приміщення магазину «Любава» до первісного стану та стягнення 21140,00 грн.
За участю представників сторін :
від позивача: не з”явився
від відповідача: Вервейко І.Д.- за дов.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 30.06.09р. порушено провадження по справі за позовом Суб”єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, м.Київ, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Волноваські ковбаси», м.Волноваха, про визнання договору оренди приміщення магазину «Любава» від 28.03.07р. розірваним, зобов'язання відповідача привести приміщення магазину «Любава» до первісного стану та стягнення 21140,00 грн. За вказаною позовною заявою розгляд справи призначено на 15.07.2009р. - 10 год. 45 хв. Судом визнано обов'язковою явку у судове засідання представників сторін, сторони у справі зобов'язані надати докази та документи, необхідні для всебічного, повного та об'єктивного розгляду справи.
Ухвалою від 14.09.2009р. провадження у справі, відповідно до ст.79 Господарського процесуального кодексу України, було зупинено, у зв'язку з направленням копій матеріалів справи до слідчих органів. Ухвалою господарського суду Донецької області від 16.10.09р. провадження у справі було поновлено.
Представник позивача у судове засідання не з”явився, але через канцелярію господарського суду подав клопотання про відкладення розгляду справи.
Представник відповідача заперечує проти вимог позивача в повному обсязі.
Відповідно до ст.27 ГПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або ініціативи господарського суду.
Дослідивши матеріали справи суд встановив, що за данними слідчих органів, СПД ОСОБА_3 передав в оренду за договором від 16.08.06р. ТОВ «Волноваські ковбаси» Ѕ приміщення магазину «Любава» до 01.08.07р. З до 01.08.07р. Ѕ частину вказаного приміщення орендувала ПП ОСОБА_4 за договором оренди. З 01.07.09р. згідно договора оренди спірне приміщення займає ПП ОСОБА_5 Враховуючи те, що необхідні пояснення від СПД ОСОБА_3 стосовно того, чи орендувало ТОВ «Волноваські ковбаси» у ОСОБА_6 спірне приміщення, та з метою дослідження документів, згідно яких ПП ОСОБА_3 передавав приміщення магазину «Любава» за адресою: вул.Гагаріна, 23, м.Волноваха, вищевказаним особам, суд дійшов висновку про необхідність залучення в якості третьої особи без самостійних вимог Суб”єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3.
Враховуючи неявку представника позивача та те, що для вирішення спору по суті необхідні додаткові документи, Господарський суд на підставі викладеного та керуючись ст.27, п.2 ст.77 ГПК України, -
Залучити Суб”єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 АДРЕСА_1 в якості третьої особи на стороні позивача без самостійних вимог на предмет спору.
Відкласти розгляд справи на 11:50 год. 30.11.09 року.
Позивачу надіслати копію позовної заяви СПД ОСОБА_3, докази направлення надати суду, забезпечити явку представника у судове засідання.
Відповідачу забезпечити явку представника у судове засідання.
Третій особі - ОСОБА_3 надати договори оренди на приміщення яке розташовано за адресою: вул вул.Гагаріна, 23 у м.Волноваха, забезпечити явку представника у судове засідання.
Явка представників сторін у судове засідання обов'язкова.
Попередити сторін, що у разі ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони ухвалою від 05.11.2009р., з винної сторони буде стягнуто штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумов доходів громадян (1 700 грн).
Суддя
Надруковано 4 примірника :
1 прим.- Господарському суду Донецької області
3 прим.- сторонам
Виконавець - Горячова М.В.
тел.305-67-79