про порушення провадження у справі
04.11.09р.Справа № 7/232-09
Суддя Коваль Л.А. , розглянувши матеріали
за позовом Акціонерного банку "Український комунальний банк", м. Луганськ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інноваційна компанія "Гермес", м. Дніпропетровськ
про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 107 823, 20 грн.
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 26.11.09 р. о 12:20год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 17 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.
3. До засідання подати:
Позивачу - оригінали доданих до позову матеріалів; докази в підтвердження обставин призначення в.о. голови правління банку Лозовського Е.М.; звірити розрахунок боргу (Позивач до Відповідача), акт звірки надати суду; довідку відділення Держказначейства про зарахування в дохід державного бюджету сплачених судових витрат; свідоцтво про державну реєстрацію Позивача.
Відповідачу - відзив на позов; докази в обґрунтування своїх доводів; довідку про банківські реквізити; свідоцтво про державну реєстрацію; звірити розрахунок боргу (Відповідач до Позивача), акт звірки надати суд; контр. розрахунок пені.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя Л. А. Коваль