13.03.2017 р. Справа № 914/391/17
За позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю «ОСОБА_1Ф.», м. Львів
до відповідача:Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельноінвестиційна компанія «Рубікон Груп», м. Львів
про:стягнення 216865,97 грн. боргу та 1164,54 грн. пені за договором оренди опалубки №1 від 03.06.2016р.
Суддя - Крупник Р.В. Секретар - Цяпка О.І.
Представники сторін:
від позивача:ОСОБА_2 - представник (довіреність б/н від 26.01.2017р.);
від відповідача:не з'явився;
27.02.2017р. на розгляд господарського суду Львівської області поступила позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «ОСОБА_1Ф.» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельноінвестиційна компанія «Рубікон Груп» про стягнення 216865,97 грн. боргу та 1164,54 грн. пені за договором оренди опалубки №1 від 03.06.2016р.
Ухвалою суду від 01.03.2017р. порушено провадження у справі, її розгляд призначено на 13.03.2017р.
Представник позивача в судове засідання з'явився, заявлені позовні вимоги підтримав. В судовому засіданні представив оригінали долучених до позову документів, які були оглянуті судом.
Відповідач явки повноважного представника в судове засідання не забезпечив, вимог ухвали суду не виконав. Станом на 13.03.2017р., від відповідача не повернулося поштове повідомлення про вручення йому ухвали про порушення провадження у справі.
Враховуючи відсутність в матеріалах справи доказів належного повідомлення відповідача про час, дату та місце судового розгляду, керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Розгляд справи відкласти на 03.04.17 р. о 10:30 год.
2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, зал судових засідань № 4, ІІ поверх, каб. 204.
3. Зобов'язати сторони:
- у випадку неможливості подати витребувані судом ті чи інші документи, надавати суду письмові пояснення із зазначенням обставин, які унеможливлюють подачу таких документів;
- пояснення у справі надавати в письмовому вигляді.
4. Зобов'язати позивача:
- надати детальний розрахунок заборгованості по кожному окремому акту окремо (враховуючи всі проплати, чіткі періоди нарахування);
- надати письмові пояснення з приводу непідписаних актів;
- надати довідку про розмір боргу відповідача, станом на день розгляду справи;
- забезпечити явку повноважного представника в судове засідання.
5. Зобов'язати відповідача:
- надати докази сплати боргу;
- подати письмовий відзив на позовну заяву з документальним і нормативним обґрунтуванням своїх доводів;
- представити оригінали долучених до відзиву документів для огляду в судовому засіданні;
- відзив на позовну заяву з долученими до нього документами направити позивачу, докази відправки надати суду;
- провести звірку взаємних розрахунків з позивачем, станом на день слухання справи, акт звірки подати суду;
- забезпечити явку повноважного представника в судове засідання.
Суд звертає увагу сторін, що згідно з п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом з винної сторони може бути стягнутий штраф, а справа, відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України буде розглянута за наявними у ній матеріалами.
Суддя Крупник Р.В.