Донецький окружний адміністративний суд
про залишення позовної заяви без розгляду
06 лютого 2009 р. р. № Справа № 2-а-14898/08/0570
приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардейської дивізії, 17
Постановлена у нарадчій кімнаті
Донецький окружний адміністративний суд у складі судді Наумової К.Г.
при секретарі судового засідання - Горб О.Ю.
розглянув у відкритому судовому засіданні суду адміністративну справу
за позовом Вєшкіної Наталії Володимирівни (м. Донецьк)
до Представництва Фонду Державного майна України в м. Донецьку (м. Донецьк)
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Васильєва Лариса Іванівна (м. Ріга, Латвія)
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Борисов Олексій Олександрович (м. Ріга, Латвія)
про визнання приватизації недійсною
За участю сторін:
представник позивача : Тютюніков Ю.Б. за дов. від 08.01.08 р.
представник відповідача: не з'явився.
Вєшкіна Наталія Володимирівна звернулась до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Представництва Фонду Державного майна України в м. Донецьку, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору Васильєва Л. І., Борисов О. О. про визнання приватизації по 8/100 часток квартири на ім'я Васильєвої Л.І. та Борисова О.О. недійсною.
Від представника позивача надійшло клопотання від 06 лютого 2009 р. про відкликання позовної заяви.
У відповідності з п.5 ч.1 ст. 155 КАС України суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.
На підставі викладеного, керуючись статями ст.ст. 23, 58, 111, 121, п.5 ч.1 ст.155, ст.ст.160, 165, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Позовну заяву Вєшкіної Наталії Володимирівни до Представництва Фонду Державного майна України в м. Донецьку, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору Васильєва Л. І., Борисов О. О. про визнання приватизації по 8/100 часток квартири на ім'я Васильєвої Л.І. та Борисова О.О. недійсною залишити без розгляду.
Зазначена ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Дана ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява та скарга подається на ім'я Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд.
Суддя Наумова К.Г.