73000, м. Херсон, вул. Театральна, 18
тел. /0552/ 49-31-78
Веб сторінка : ks.arbitr.gov.ua/sud5024/
02 березня 2017 року Справа № 923/5/17
Господарський суд Херсонської області у складі судді Гридасова Ю.В. при секретарі Головльовій Є.С., розглянув у відкритому судовому засіданні справу
за позовом Нікопольської міської ради Дніпропетровської області, м. Нікополь Дніпропетровської області,
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Пересувна механізована колона №19", м. Херсон,
про визнання укладеним договору,
за участю представників:
позивача - ОСОБА_1, представник, дов. № 1920 від 18.08.16р.;
відповідача - ОСОБА_2, представник, дов. від 20.01.17р.
Позивач звернувся до господарського суду Херсонської області з позовною заявою у якій просить визнати укладеним договір про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя між Нікопольською міською радою Дніпропетровської області та Товариством з обмеженою відповідальністю Пересувна механізована колона № 19» в редакції позивача. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на положення ст. ст. 179, 187 ГК України, ст.ст. 11, 14, 649 ЦК України, ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Представник позивача в ході судового засідання підтримав вимоги, викладені у позовній заяві.
Представник відповідача у судовому засіданні заперечував проти позовних вимог, відповідно до відзиву на позовну заяву, посилаючись на те, що Позивач не навів доказів того, що Відповідач ухиляється від укладання договору. ТОВ «ПМК -19» наголошує на тому, що не отримував від Позивача жодних проектів договору про пайову участь. На законодавчому рівні встановлено, що договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію. Якщо навіть припустити, що Позивач дійсно звертався до Відповідача з листами про укладення договору про пайову участь (що, на думку відповідача, на даний час не підтверджено), то такі звернення були вже після введення об'єкту будівництва в експлуатацію, що відповідно до вказаних вище положень законодавства, як вважає відповідач, унеможливлює укладання договору. Станом на 03.12.2014 р. (момент прийняття об'єкту в експлуатацію), між Позивачем та Відповідачем не було укладено договору про пайову участь Відповідача у розвитку інфраструктури м. Нікополь, у зв'язку із будівництвом вказаного об'єкту. Як стверджує відповідач, на вказану дату, Позивач не звертався до Відповідача з проектом договору про пайову участь. Як стверджує відповідач, він протягом всього 2014 року неодноразово звертався до Позивача з заявами про встановлення розміру пайової участі та укладання відповідного договору. Відповідач зазначає, що Позивач постійно затягував розгляд даного питання, навіть саме рішення про визначення розміру пайової участі (не говорячи вже про проект договору) було прийнято вже після того як об'єкт будівництва був зданий в експлуатацію. Нормами законодавства не передбачено можливості укладання договору про пайову участь після того як об'єкт здано в експлуатацію. Відповідно до положень ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» одним з етапів укладання договору про пайову участь є визначення розміру такої пайової участі. Розрахунок розміру пайової участі здійснюється органами місцевого самоврядування. Відповідно до п. 8 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» - «розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації органом місцевого самоврядування звернення замовника про укладення договору про пайову участь». Дотримуючись положень діючого законодавства, ТОВ «Пересувна механізована колона № 19» неодноразово зверталось до Нікопольської міської ради з заявами щодо визначення розміру пайової участі та укладання договору. Звернення (заяви)ТОВ «Пересувна механізована колона № 19» мали місце протягом червня - грудня 2014 року, тобто до моменту закінчення будівництва об'єкту, як того вимагає законодавство. Факт направлення відповідних листів підтверджується зокрема матеріалами судової справи № 923/1695/15. Відповідно до cт. 35 Господарського процесуального кодексу України - обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, крім встановлених рішенням третейського суду, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини. Рішенням господарського суду Херсонської області від 03.12.2015 року по справі № 923/1695/15, яке залишено в силі Постановою Одеського апеляційного господарського суду від 04.02.2016 року встановлювались обставини щодо відсутності укладеного договору про пайову участь. Зокрема вказаними рішеннями судових інстанцій було встановлено, що ТОВ «ПМК № 19» протягом 2014 року неодноразово зверталось до Нікопольської міської ради з заявами щодо встановлення розміру пайової участі (укладення договору). У свою чергу Нікопольська міста рада не приймала з цього приводу відповідних рішень. Станом на прийняття об'єкту будівництва в експлуатацію - відповідне рішення Нікопольською міською радою так й не прийнято, договір не укладено. Крім того, судом встановлено відсутність протиправної поведінки з боку ТОВ «ПМК № 19». Як зазначає відповідач у додаткових письмових поясненнях, при розгляді судами вказаної справи № 923/1695/15, встановлювався саме факт наявності чи відсутності протиправної поведінки ТОВ «Пересувна механізована колона № 19», так як факт відсутності договору про пайову участь сторонами не оскаржувався.
Відповідно до положень ч. 3 ст. 77 ГПК України у судовому засіданні оголошувалась перерва з 14.02.17 до 02.03.17.
У судовому засіданні 02.03.17 оголошено вступну та резолютивну частини рішення по справі.
Заслухавши пояснення учасників судового процесу, що прибули в судове засідання, дослідивши матеріали справи, господарський суд
Відповідно до ч. 2 ст. 11 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини.
Частиною 4 вказаної статті передбачено, що у випадках, встановлених актами цивільного законодавства, цивільні права та обов'язки виникають безпосередньо з актів органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим або органів місцевого самоврядування.
Згідно ст. 14 ЦК України встановлено, що цивільні обовязки виконуються у межах встановлених договором або актом цивільного законодавства.
Статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать: залучення на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих на відповідній території, та коштів населення, а також бюджетних коштів на будівництво, розширення, ремонт і утримання на пайових засадах об'єктів соціальної і виробничої інфраструктури та на заходи щодо охорони навколишнього природного середовища.
Відповідно до ч.ч. 1 - 3 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.
Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.
Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону.
Відповідно до ч.ч. 5, 8, 9 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами.
У разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, вона визначається на основі встановлених органом місцевого самоврядування нормативів для одиниці створеної потужності.
Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації органом місцевого самоврядування звернення замовника про укладення договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єкта, з техніко-економічними показниками.
ОСОБА_3 про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію.
Істотними умовами договору є: 1) розмір пайової участі; 2) строк (графік) сплати пайової участі; 3) відповідальність сторін.
Невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.
ОСОБА_4 Нікопольської міської ради від 27.04.2012р. № 49-19/VI "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя" були затверджені Положення та типовий договір про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя та розрахунок розміру пайової участі.
Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 461.
Відповідно до ч. 1 ст. 39 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та п. 3 вказаного Порядку прийняття в експлуатацію об'єктів, що належать до І-ІІІ категорії складності здійснюється шляхом реєстрації органами державного архітектурно-будівельного контролю (не позивачем у справі) поданої замовником декларації про готовність об'єкта до експлуатації.
Відповідно до ч. 5 ст. 39 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та п. 11 вказаного Порядку датою прийняття об'єкта в експлуатацію є дата реєстрації декларації або видачі сертифіката.
Об'єкт будівництва - "Будівництво виставкового центру з торгівельними площами на вул. Першотравневій в м. Нікополі Дніпропетровської області", замовником будівництва якого є Товариство з обмеженою відповідальністю «Пересувна механізована колона № 19» (надалі за текстом рішення - ТОВ «ПМК № 19», Відповідач), прийнято в експлуатацію у грудні 2014 року.
Відповідно до cт. 35 Господарського процесуального кодексу України - обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, крім встановлених рішенням третейського суду, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.
Рішенням господарського суду Херсонської області від 03.12.2015 року по справі № 923/1695/15, яке залишено без змін Постановою Одеського апеляційного господарського суду від 04.02.2016 року встановлювались обставини щодо відсутності укладеного договору про пайову участь між тими ж сторонами. Зокрема вказаними рішеннями судових інстанцій було встановлено, що ТОВ «ПМК № 19» протягом 2014 року неодноразово зверталось до Нікопольської міської ради з заявами щодо встановлення розміру пайової участі. У свою чергу Нікопольська міста рада не приймала з цього приводу відповідних рішень. Станом на прийняття об'єкта будівництва, забудовником якого є Відповідач, в експлуатацію - відповідне рішення Нікопольською міською радою так й не прийнято, договір не укладено. Крім того, судами встановлено відсутність протиправної поведінки з боку ТОВ «ПМК № 19». Як зазначає сам Відповідач у додаткових письмових поясненнях, при розгляді судами вказаної справи № 923/1695/15, встановлювався саме факт наявності чи відсутності протиправної поведінки ТОВ «Пересувна механізована колона № 19».
Господарським судом, під час розгляду справи № 923/5/17 взято до уваги посилання відповідача на вищезазначені обставини та встановено наступне:
відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у Відповідача, як замовника будівництва, виникло зобов'язання взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту - міста Нікополя та перерахувати до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету кошти для створення і розвитку зазначеної інфраструктури;
договір про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Нікополя у 2014 році не був укладений у встановлений законом строк (до введеня об'єкта будівництва в експлуатацію) не з вини Відповідача (замовника будівництва), що встановлено рішенням господрського суду Херсонської області від 03.12.2015 року у справі № 923/1695/15 за участю тих же сторін, яке набрало законної сили, що стало підставою для відмови судом у застосуванні до Відповідача наслідків невиконання господарського зобов'язання у вигляді стягнення збитків;
разом з тим, вказана вище обставина не звільняє Відповідача (замовника будівництва) від виконання зазначеного зобов'язання - взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту - міста Нікополя та перерахувати до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури, відповідно до приписів ч. 1 ст. 622 ЦК України.
30.01.2015, після прийняття в експлуатацію у грудні 2014 року об'єкта будівництва замовником якого є Відповідач, Нікопольською міською радою Дніпропетровської області (надалі за текстом рішення - Позивач) було прийнято рішення № 13-57/VI «Про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерпо-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя» (надалі за текстом - Рішення). ОСОБА_4 Відповідачу як замовнику будівництва:
встановлено пайову участь, у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя в розмірі 10% від загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта;
зобов'язано одержати в управлінні містобудування та архітектури Нікопольської міської ради розрахунок пайової участі у грошовому виразі відсоткового значення від загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта відповідно до встановленого розміру пайової участі для подальшого укладення договору про пайову участь;
зобов'язано в місячний термін від дати прийняття рішення укласти договір про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя з міською радою;
сплатити пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Нікополя згідно укладеного договору про пайову участь та графіку сплати коштів пайової участі;
11.02.2015 на адресу ТОВ «ПМК № 19» було направлено копію Рішення та розрахунок пайової участі для подальшого укладення договору про пайову участь (лист від 11.02.2015 № 10/13/0218-522), що підтверджується "Укрпошти" від 11.02.15 (аркуш справи 13). Відповідно до розрахунку розмір сплати складає 490 000,00 грн.
05.03.2015 на адресу Відповідача було направлено проект договору про пайову участь та запропоновано його підписати (лист від 05.03.2015 № 16/08/0228-985), що підтверджується Описом вкладення та квитанцією підприємства поштового зв'язку (аркуш справи 14).
Також, Позивачем на адресу Відповідача повторно направлялись листи з проектом договору та розрахунком пайової участі (листи від 19.03.2015 № 16/13/0218-1166 та від 16.04.2015 № 16/08/0228-1558), що підтверджується описом вкладенння, квитанцією підсприємства поштового зв'язку та квитанцією про прийняття відправлень (аркуші справи 18, 19).
Не дивлячись на вказані звернення Позивача ОСОБА_3 про пайову участь сторонами укладений не був, зобов'язання взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Нікополя та перерахувати до відповідного місцевого бюджету кошти для створення і розвитку зазначеної інфраструктури Відповідачем не виконано.
Відповідно до частини 3 статті 179 Господарського кодексу України (далі - ГК України) укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, якщо він заснований на державному замовленні, виконання якого є обов'язком для суб'єкта господарювання у випадках, передбачених законом, або існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення договору для певних категорій суб'єктів господарювання чи органів державної влади або органів місцевого самоврядування.
Відповідно до ст. 187 ГК України судом розглядаються спори, що виникають при укладанні господарських договорів укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом.
Відповідно до ст. 649 ЦК України розбіжності, що виникли між сторонами при укладенні договору на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування та в інших випадках, встановлених законом, вирішуються судом.
Отже, порядок укладення господарських договорів за рішенням суду регулюється статтею 187 ГК України та статтею 649 ЦК України, виходячи зі змісту яких і принципу свободи договору, переддоговірні спори поділяються на спори про спонукання до укладення договору, якщо одна зі сторін ухиляється від його укладення, та на спори, коли сторони не врегулювали розбіжності щодо умов такого договору.
Тобто, спонукання до укладення договору, визнання укладеним договору, можливе, зокрема, тоді, коли хоча б одна із сторін є зобов'язаною його укласти через пряму вказівку закону.
Таким чином, необхідною умовою для укладення договору за рішенням суду є наявність відповідної вказівки закону на обов'язковість укладення певного договору, а застосуванню до таких спорів підлягає законодавство, яке є чинним на момент виникнення переддоговірного спору та його вирішення в судовому порядку.
Відповідна вказівка міститься у ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Відповідно до правової позиції Верховного Суду України, викладеної у постанові від 16.11.2016 по справі № 922/5937/15 невиконання замовником будівництва обов'язку укласти договір про пайову участь до прийняття в експлуатацію об'єкта будівництва не звільняє його від такого обов'язку.
З огляду на вказані обставини, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню, а заперечення відповідача проти позову не приймаються судом до уваги.
Відповідно до ст. 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати покладаються на відповідача.
На підставі зазначених вище норм матеріального права, керуючись ст. ст. 82-85 Господарського процесуального кодексу України,
1. Позов задовольнити.
2. Визнати укладеним договір про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя між Нікопольською міською радою Дніпропетровської області (іденифікаційний код - 37338501, адреса - 53200, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3) та Товариством з обмеженою відповідальністю Пересувна механізована колона № 19» (ідентифікаційний код - 21284591, адреса - 73000, Херсонська обл. м. Херсон, вул. Кольцова, 57) в наступній редакції:
"М. Нікополь
Нікопольська міська рада (далі - СТОРОНА 1) та Замовник - Товариство з обмеженою відповідальністю «ПМК-19» (далі - СТОРОНА 2), а разом СТОРОНИ, уклали цей ОСОБА_3 про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Нікополя (далі - ОСОБА_3 ) про наступне:
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ 1.1. Предметом цього Договору є визначення для СТОРОНИ 2, яка є Замовником об'єкту будівництва «Будівництво виставкового центру з торгівельними площами на вул. Першотравневій в м. Нікополі Дніпропетровської області», що знаходиться за адресою м. Нікополь, вул. Першотравнева, розміру пайової участі Замовника у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Нікополя, у відсотковому значенні - 10% від загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта згідно зведеного кошторисного розрахунку, розробленого ТОВ «ОЛЕСЯ», відповідно до Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя, затвердженого рішенням Нікопольської міської ради від « 27» квітня 2012 року № 49-19/V1 «Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя», визначеного відповідно до розрахунку розміру пайової участі замовника від 09.02.2015 року.
2. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
2.1. СТОРОНА 2 зобов'язується взяти пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
2.2. СТОРОНА 2 зобов'язується перерахувати кошти пайової участі до спеціального фонду бюджету міста: розрахунковий рахунок № 31514921700029 по коду класифікації доходів 24170000 «Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту», в сумі 490000 грн. впродовж 12 місяців з дня укладення цього договору.
2.3. СТОРОНА 2, у випадку, якщо зміни й доповнення до проектної документації, виконані в ході будівництва, спричиняють зміни кошторисної вартості, зобов'язаний звернутися з заявою про внесення відповідних змін до даного договору.
2.4. За цим Договором, з моменту зарахування на рахунок міського цільового фонду м. Нікополя грошових коштів на пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя, СТОРОНА 2 передає право володіння, користування та розпорядження вказаними коштами СТОРОНІ 1 відповідно до їх цільового призначення та в порядку, передбаченому чинним законодавством України. З вказаного моменту вищезазначені кошти стають комунальною власністю територіальної громади м. Нікополя.
2.5. Кошти, отримані як пайова участь (внесок) замовників об'єктів містобудування, можуть використовуватися виключно на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя.
2.6. Об'єкти, майно та інші активи, придбані або створені за рахунок коштів Фонду, є комунальною власністю територіальної громади м. Нікополя.
3. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
3.1. Цей ОСОБА_3 набуває чинності з моменту його підписання СТОРОНАМИ діє до повного ними виконання своїх зобов'язань за цим Договором.
4. ВІДПОВІДАЛЬШСТЬ СТОРІН
4.1. У разі не виконання СТОРОНОЮ 2 умов Договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Нікополя щодо перерахування в повному обсязі коштів, Нікопольська міська рада здійснює необхідні заходи щодо примусового стягнення вказаних коштів у судовому порядку.
4.2. СТОРОНА 2 у випадку несвоєчасної сплати внеску, передбаченого розділом 1 цього Договору сплачує пеню в розмірі 0,1% за кожний день прострочення, але не більше облікової ставки НБУ від суми договору.
4.3. СТОРОНИ звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання зобов'язань по цьому Договору, якщо це невиконання викликане обставинами форс-мажору.
5. ПОРЯДОК РОЗВ'ЯЗАННЯ СУПЕРЕЧОК
5.1. Спори, які можуть виникнути під час виконання Договору, вирішуються шляхом переговорів, а за відсутності згоди - у судовому порядку.
5.2. Взаємовідносини СТОРІН, не врегульовані цим Договором, регулюються чинним законодавством України.
6. ЗМІНА УМОВ ДОГОВОРУ
6.1. Зміни та доповнення до цього Договору вносяться в установленому законодавством порядку за згодою двох СТОРІН, шляхом укладання Додаткової угоди до Договору, яка є невід'ємною частиною цього Договору або у судовому порядку.
6.2. Одностороння зміна умов або одностороння відмова від цього Договору не допускається.
7. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ
7.1. СТОРОНА 2 несе відповідальність за достовірність інформації щодо загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта містобудування.
7.2 Цей ОСОБА_3 складено в двох примірниках, по одному для кожної із СТОРІН, кожен з яких має однакову юридичну силу.
8. ОСОБА_5 ОСОБА_6 РЕКВІЗИТИ СТОРІН:
Нікопольська міська рада Дніпропетровської області (ідентифікаційний код - 37338501, адреса - 53200, Дніпропетровська область, місто Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, спеціальний фонд бюджету міста - розрахунковий рахунок 31514921700029 по коду класифікації доходів 24170000 "надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту");
Товариство з обмеженою відповідальністю "Пересувна механізована колона №19" (ідентифікаційний код - 21284591, адреса - 73000, місто Херсон, вул. Кольцова, 57)."
3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Пересувна механізована колона №19" (ідентифікаційний код - 21284591, адреса - 73000, місто Херсон, вул. Кольцова, 57): на користь Нікопольської міської ради Дніпропетровської області (ідентифікаційний код - 37338501, адреса - 53200, Дніпропетровська область, місто Нікополь, вул. Електрометалургів, 3) 1378грн.00коп. витрат по сплаті судового збору. Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
(Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом).
Повне рішення складено 06 березня 2017 р.
Суддя Ю.В. Гридасов