Ухвала від 03.03.2017 по справі 820/5878/16

УХВАЛА

03 березня 2017 р.Справа № 820/5878/16

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Русанова В.Б., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Харківської міської ради на ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 16.02.2017р. по справі № 820/5878/16

за позовом Харківської міської ради

до Державного реєстратора Харківської районної державної адміністрації Харківської області Гончаренко Олени Анатоліївни треті особи Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЕП" , ОСОБА_2

про визнання протиправним та скасування рішення, скасування реєстрації,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 16.02.2017р. задоволено клопотання про зупинення провадження по справі за позовом Харківської міської ради до Державного реєстратора Харківської районної державної адміністрації Харківської області Гончаренко Олени Анатоліївни треті особи Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЕП" , ОСОБА_2 про визнання протиправним та скасування рішення, скасування реєстрації .

На зазначену ухвалу Харківська міська рада подала апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Харківська міська рада на ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 16.02.2017р. по справі № 820/5878/16 за позовом Харківської міської ради до Державного реєстратора Харківської районної державної адміністрації Харківської області Гончаренко Олени Анатоліївни треті особи Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЕП" , ОСОБА_2 про визнання протиправним та скасування рішення, скасування реєстрації.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Русанова В.Б.

Попередній документ
65095982
Наступний документ
65095984
Інформація про рішення:
№ рішення: 65095983
№ справи: 820/5878/16
Дата рішення: 03.03.2017
Дата публікації: 09.03.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (28.07.2017)
Дата надходження: 27.10.2016
Предмет позову: визнання протиправним та скасування рішення, скасування реєстрації