Справа № 446/101/17
Провадження № 3/446/58/17
09.02.2017 року м. Кам'янка-Бузька
Суддя Кам'янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І. А. розглянувши матеріали, які надійшли від Кам”янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, фахівця по роботі з ключовими клієнтами ТОВ «ОСОБА_2 ОСОБА_3», що проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2
за вчинене правопорушень, передбачених ст.ст.124, 139 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ОСОБА_1 23 вересня 2016 року керуючи транспортним засобом марки «ДЕО ЛАНОС» н.з. АА 3092 ОІ не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку вчинив дорожньо-транспортну пригоду пошкодивши при цьому дорожнє огорподження.
Вважаю, що провадження в даній справі про адміністративне правопорушення слід закрити з наступних підстав.
Відповідно до ч. 3 ст. 38 КУпАП, якщо у разі відмови в порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але при наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про закриття кримінального провадження.
Як вбачається з наведеного вище та матеріалів справи адміністративне правопорушення було вчинено 23.09.2016р., постанова про закриття кримінального провадження винесена 12.12.2016 року а матеріали про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 надійшли до суду 17.01.2017 року, тобто, після закінчення строку, протягом якого відповідно до положень ч.3 ст. 38 КУпАП могло бути накладено адміністративне стягнення на порушника.
Пунктом 7 статті 247 КУпАП передбачено, що провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
З огляду на викладене, вважаю, що провадження в даній справі про адміністративне правопорушення слід закрити.
Вважаю, що провадження в даній справі про адміністративне правопорушення слід закрити з наступних підстав.
Оскільки адміністративне стягнення на правопорушеника не накладається, тому судовий збір до стягнення з нього не підлягає.
Керуючись ст.ст.38, 247п.7, 268, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушень, передбачених ст.ст.124, 139 ч.1 КУпАП та провадження у справі закрити в зв”язку з закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути предявлена до виконання протягом трьох місяців, що обчислюється з наступного дня після набрання постановою законної сили.
Постанова у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку оскарження цієї постанови.
Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Львівської області через Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області прокурором у випадках, передбачених частиною 5 статті 7 КУпАП, особою, щодо якої її винесено, а також потерпілим.
Суддя І.А.Бакай