СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр.№2/759/980/17
ун.№759/12298/16-ц
27 лютого 2017 року м. Київ
Суддя Святошинського районного суду м. Києва Войтенко Ю.В., перевіривши виконання вимог ст. ст. 119-120, 204 ЦПК України у справі за позовом представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа: Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Скайд» про стягнення страхового відшкодування та шкоди, завданої внаслідок ДТП,
У вересні 2016 року представник ОСОБА_2 - ОСОБА_3 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_4, третя особа: Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Скайд» про стягнення страхового відшкодування та шкоди, завданої внаслідок ДТП.
Відповідно до протоколу автоматичного розподілу справ від 09.09.2016 року дана позовна заява передана до розгляду судді Кривов'язу А.П.
03 жовтня 2016 року відповідно до пункту 2.3.50 Положення про автоматизовану систему документообігу суду призначено повторний автоматизований розподіл судової справи та передано для розгляду судді ОСОБА_5
Так, у зв'язку з закінченням терміну повноважень судді ОСОБА_5., згідно автоматизованої системи документообігу вказану справу передано в моє провадження.
При вирішенні питання про прийняття в своє провадження цивільної справи за позовом представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа: Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Скайд» про стягнення страхового відшкодування та шкоди, завданої внаслідок ДТП, були вивчені матеріали справи.
Визнавши підготовку справи до судового розгляду завершеною, керуючись ст.ст. 11 - 1, 18 ЦПК України,
Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа: Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Скайд» про стягнення страхового відшкодування та шкоди, завданої внаслідок ДТП, та призначити її до розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду (м. Київ, вул. Жилянська, 142, зал с/з № 6) на 4 травня 2017 року 10 годин 15 хвилин.
В судове засідання викликати учасників процесу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ю.В. Войтенко