21.02.2017 р. Справа № 914/3235/16
Суддя Березяк Н.Є.
Розглянувши матеріали справи
За позовом: Галицької районної адміністрації Львівської міської ради, м. Львів
до відповідача: Суб'єкта підприємницької діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОДУКТ-М», м. Львів
третя особа: Львівське комунальне підприємство «Старий Львів», м. Львів
про демонтаж за кошти ТзОВ «ПРОДУКТ-М» - власника нежитлових приміщень загальною площею 124,7 кв.м. на вул. Краківській, 30 у м. Львові кондиціонеру та витяжної труби, самовільно влаштованої на дворовому фасаді будинку № 30 на вул. Краківській у м. Львові.
На розгляд господарського суду Львівської області подано позов Галицької районної адміністрації Львівської міської ради до Суб'єкта підприємницької діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОДУКТ-М» за участю третьої особи Львівське комунальне підприємство «Старий Львів» про демонтаж за кошти ТзОВ «ПРОДУКТ-М» - власника нежитлових приміщень загальною площею 124,7 кв.м. на вул. Краківській, 30 у м. Львові кондиціонеру та витяжної труби, самовільно влаштованої на дворовому фасаді будинку № 30 на вул. Краківській у м. Львові. .
Позивачем подано суду клопотання про продовження строку розгляду справи в порядку ст. 69 ГПК України.
З метою повного і всебічного з'ясування всіх обставин справи для прийняття об'єктивного рішення суд вважає за доцільне задоволити клопотання позивача та продовжити строк розгляду справи.
Керуючись ст. 69, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Продовжити строк розгляду справи № 914/3235/16 з 22.02.2017р.
Суддя Березяк Н.Є.