"21" лютого 2017 р. Справа № 916/224/17
За позовом: Приватного підприємства „Ремерцентр”
до відповідача: Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської обласної державної адміністрації
за участю третьої особи: Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області
про стягнення 7573782,83грн.
Суддя Малярчук І.А.
Представники сторін
від позивача: ОСОБА_1, згідно довіреності від 21.12.2016р.
від відповідача: не з'явився
від третьої особи: не з'явився
СУТЬ СПОРУ: про стягнення 7573782,83грн.
Ухвалою суду від 30.01.2017р. порушено провадження по справі №916/224/17 за позовом Приватного підприємства „Ремерцентр” до Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської обласної державної адміністрації, за участю третьої особи - Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області, про стягнення 7573782,83грн.
У заяві про уточнення позовних вимог від 13.02.2017р. за вх.№2-836/17 позивач уточнив статус третьої особи - ГУДКСУ в Одеській області та визначив її як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне у порядку ст.27 ГПК України визначити ГУДКСУ в Одеській області третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.
Частинами 1, 3 ст. 27 ГПК України передбачено, що треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або ініціативи господарського суду. Питання про допущення або залучення третіх осіб до участі у справі вирішується господарським судом, який виносить з цього приводу ухвалу.
Приймаючи до уваги викладене, з врахуванням того, що як свідчить пояснення ГУДКСУ в Одеській області від 15.02.2017р. за вх.№3807/17 кошти на фінансування робіт, заборгованість за які позивач визначає несплаченою, у зв'язку з чим нарахував до стягнення з відповідача індексу інфляції та три проценти річних, які є предметом спору у даній справі, виділялись з бюджету на рахунок Одеської обласної державної адміністрації, суд дійшов висновку, що для встановлення всіх суттєвих обставин справи, та оскільки рішення у справі може вплинути на права та обов'язки Одеської обласної державної адміністрації, слід залучити її до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.
Враховуючи те, що представники відповідача та третьої особи в судове засідання не з'явились та сторонами не надані витребувані судом документи, суд відкладає розгляд справи.
Керуючись п.п.1, 2 ст.77, ст.ст.27, 86 ГПК України, суд, -
1. Визначити статус - Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.
2. Залучити до участі у справі Одеську обласну державну адміністрацію в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.
3. Відкласти розгляд справи на „14” березня 2017р. о 10год.15хв.
4. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м.Одеса, пр-т. Шевченка, 29, в залі №13 тел. (0482)307-976.
5. Зобов'язати сторони:
позивача надати: оригінали та належним чином засвідчені копії договору №26 від 26.07.2010р., доказів його виконання; докази надсилання копії позову, уточнення до позову та додатків до них третій особі - Одеській облдержадміністрації;
відповідача надати: відзив на позов у порядку ст.59 ГПК України; оригінали та належним чином засвідчені копії договору №26 від 26.07.2010р.; докази оплати заборгованості, стягнутої за рішенням Господарського суду м. Києва від 01.12.2014р. по справі №910/19256/14; положення про Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської обласної державної адміністрації; докази надсилання відзиву на позов та додатків третій особі - Одеській облдержадміністрації;
третю особу - ГУДКСУ в Одеській області надати:
третю особу - Одеську облдержадміністрацію надати: пояснення по суті спору; пояснення, докази наявності фінансування на оплату робіт, виконаних позивачем за договором №26 від 26.07.2010р., та спрямування такого фінансування; пояснення щодо погодження укладення між ГУ капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації та Департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Одеської облдержадміністрації договору №481ВПВ про відступлення права вимоги від 2011р.
6. Явка представників сторін обов'язкова.
Суддя І.А. Малярчук