"14" лютого 2017 р.
Справа №150/378/16
Провадження №2/150/3/17
14 лютого 2016 року с. Мазурівка
Чернівецький районний суд Вінницької області в складі:
головуючої судді Кушнір Б.Б.,
за участю секретаря судового засідання Гендзьори О.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду позовну заяву ОСОБА_1 до СТОВ «Чернівчанка-Агро» про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним, -
В провадженні Чернівецького районного суду перебуває вище зазначена цивільна справа.
Сторони та представники сторін в судове засідання не з'явились, хоч належним чином були повідомлені про час і місце розгляду справи.
Представником позивача, який діє на підставі довіреності від 02.06.2016 року №112 ОСОБА_2 через канцелярію суду подано письмову заяву про залишення позовної заяви без розгляду на підставі п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України (Вх. №542/17-Вх від 14.02.2017 року).
Статтею 11 ЦПК України, встановлено право особи, яка бере участь у справі, розпоряджатися своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.
Відповідно п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Суд, перевіривши повноваження представника позивача ОСОБА_2 на вчинення відповідної процесуальної дії (подання заяви про залишення позовної заяви без розгляду згідно довіреності від 02.06.2016 року) прийшов до висновку, що оскільки позивач, розпорядившись на власний розсуд своїм правом щодо предмету спору, подав заяву про залишення позову без розгляду, відтак, на підставі статті 207 ЦПК України, позовну заяву ОСОБА_1слід залишити без розгляду.
На підставі наведеного, керуючись п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд,-
Позовну заяву ОСОБА_1 до СТОВ «Чернівчанка-Агро» про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним- залишити без розгляду.
Роз'яснити, що у відповідності до ч. 2 ст. 207 ЦПК України, особа, позовну заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до апеляційного суду Вінницької області протягом п'яти днів з дня його проголошення.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя Кушнір Б.Б.