61022, м.Харків, пр. Науки, 5
09.02.2017 Справа № 905/348/17
Господарський суд Донецької області у складі судді Курило Г.Є.
розглянувши матеріали справи
за позовом: Управління комунальної власності Слов'янської міської ради, м. Слов'янськ
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «С.В.С», м. Слов'янськ
про стягнення заборгованості у розмірі 66876,85 грн.
Позов подано з додержанням вимог, викладених в статтях 54-57 ГПК України і додані до нього матеріали є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду. Керуючись ст. ст. 61, 64, 65 ГПК України,
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі №905/348/17. Судове засідання призначити на 28.02.2017 року о 10:45 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 317.
2. Зобов'язати позивача:
- конкретизувати позовні вимоги (окремо вказати суми заборгованості по орендній платі, пені, 3%річних, інфляційних збітків, що підлягають стягненню), конкретизовані позовні вимоги надіслати на адресу відповідача, докази надсилання надати до суду;
- визначити період за який виникла заборгованість;
- здійснити розрахунок пені та 3% річних, інфляційних витрат у відповідності до вимог чинного законодавства;
- надати копії платіжних доручень, які підтверджують факт здійснення орендних платежів відповідачем у відповідності до умов договору оренди;
- надати копії установчих документів на об'єкт оренди.
3. Зобов'язати відповідача представити відзив на позовну заяву (по суті спору); докази, що підтверджують надання відзиву позивачу; установчі документи (свідоцтво про державну реєстрацію, довідку з ЄДРПОУ в оригіналах та належним чином засвідчених копіях).
4. Зобов'язати сторін звірити розрахунки (з ініціативи позивача), акт звіряння надати до суд.
5. Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом за три дні до судового засідання.
6. Зобов'язати учасників процесу направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити відповідно до вимог ст. 28 ГПК України та надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників. Явка представників сторін (позивача, відповідача) у засідання суду обов'язкова.
7. Попередити учасників процесу, що при ухиленні від виконання вимог суду та участі у судовому засіданні до них можуть бути застосовані заходи, передбачені п. 5 ст. 83 ГПК України, а позивача - про правові наслідки, передбачені п. 5. ч. 1 ст. 81 ГПК України.
Суддя Г.Є. Курило