Копія
Справа № 822/544/17
про повернення позовної заяви
10 лютого 2017 рокум. Хмельницький
Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Божук Д.А., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Служби безпеки України про зобов'язання вчинити дії,
ОСОБА_1 звернувся до Хмельницького окружного адміністративного суду з позовом до Служби безпеки України, в якому просить зобов'язати виплатити грошову допомоги у розмірі 50% місячного грошового забезпечення за 22 повні календарні роки служби, передбачену ст.9 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Відповідно до п.6 ч.1 ст.107 Кодексу адміністративного судочинства України (далі по тексту - КАС України), суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Суд встановив, що ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 02.02.2017 у справі №822/499/17, яка станом на 10.02.2017 не набрала законної сили, відмовлено у відкритті провадження за позовом ОСОБА_1 до Служби безпеки України щодо зобов'язання відповідача виплатити йому грошову допомогу при звільнені 30.12.2006 року у розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби (одноразова грошова допомога при звільненні), передбачену ст.15 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", ст.9 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Відповідно до п.5 ч.3 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства, позовна заява повертається позивачеві, якщо у провадженні цього або іншого адміністративного суду є справа про спір між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
За таких обставин, суд приходить до висновку про наявність підстав для повернення позовної заяви позивачу, оскільки вже наявна справа щодо виплати грошової допомоги ОСОБА_1 між тими самими сторонами і з тих самих підстав.
Керуючись п.5 ч.3 ст.108, ст.160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
1. Позовну заяву повернути ОСОБА_1.
2. Копію ухвали та позовну заяву з усіма доданими до неї матеріалами надіслати позивачу.
Ухвала суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.
Суддя/підпис/ОСОБА_2
"Згідно з оригіналом" Суддя ОСОБА_2