Чортківський районний суд Тернопільської області
про призначення судового засідання
09 лютого 2017 року Справа № 597/1242/16-к
Номер провадження1-кп/608/62/2017
Чортківський районний суд Тернопільської області в складі:
головуючої судді ОСОБА_1
з участю секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
потерпілої ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5 ,
обвинуваченого ОСОБА_6 ,
провівши підготовче судове засідання у кримінальному провадженні відносно
ОСОБА_6 , внесеному у Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12016210080000254 від 05 листопада 2016 року, про вчинення ним злочинів, передбачених ч.3 ст. 185, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, -
17 січня 2017 року в Чортківський районний суд Тернопільської області поступив для розгляду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_6 , внесений у Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12016210080000254 від 05 листопада 2016 року, про вчинення ним злочинів, передбачених ч.3 ст. 185, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Потерпілою від даного кримінального правопорушення є ОСОБА_4 , жителька с. Лисівці Заліщицького району Тернопільської області.
Ухвалою судді від 20 січня 2017 року кримінальне провадження призначено до підготовчого судового засідання.
Під час підготовчого засідання не встановлено підстав для прийняття рішень, передбачених пунктами 1 - 4 частини третьої статті 314 КПК України.
Прокурор вважає, що справа може бути призначена до судового розгляду у відкритому судовому засіданні. З метою підготовки справи до судового розгляду просить викликати в судове засідання обвинуваченого, потерпілу, свідків.
Обвинувачений ОСОБА_6 , його захисник ОСОБА_5 та потерпіла ОСОБА_4 не заперечують відносно призначення справи до судового розгляду. Потерпіла ОСОБА_4 просить долучити до матеріалів цивільний позов та розглянути його разом з кримінальним провадженням.
Вислухавши думку прокурора, обвинуваченого, захисника, потерпілої суд вважає за можливе призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні, задоволити клопотання прокурора про виклик в судове засідання обвинуваченого, потерпілої, свідків, прийняти цивільний позов потерпілої ОСОБА_4 до розгляду у вказаному кримінальному провадженні.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 314 - 317 Кримінального процесуального кодексу України, -
Призначити судовий розгляд у кримінальному провадженні відносно обвинуваченого ОСОБА_6 , внесеному у Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12016210080000254 від 05 листопада 2016 року, про вчинення ним злочинів, передбачених ч.3 ст. 185. ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України на 11 годину 00 хвилин 15 лютого 2017 року в залі № 1 Чортківського районного суду Тернопільської області.
Розгляд кримінального провадження щодо обвинуваченого ОСОБА_6 проводити суддею Чортківського районного суду Тернопільської області ОСОБА_1 у відкритому судовому провадженні відповідно до вимог ст. 27 КПК України.
Суддя: ОСОБА_1